Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez, látom itt vagy. Tudsz...

Montez, látom itt vagy. Tudsz ebben segíteni?

2014. jan. 4. 12:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Jófej leszek, és ellinkelem neki a kegyetlenül fontos kérdésedet, nehogy lemaradjon a tricepszed a fejlődésben.

Ostoba meg te vagy, mert a nevem se tudod leírni. Egyébként neked kéne még egyszer elolvasni és értelmezni a mondataidat.

2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ne küldj te az én nevembe semmit! Ha akarom akkor majd én elküldöm, ne gerjeszd a feszültséget, és ne állítsd be magad úgy mint sértődött. Ne olvass ki a mindataimből olyasvalamit, ami nincs is benne, tehát tanulj értelmezni, te nagyon nem ostoba.
2014. jan. 4. 12:54
 13/29 anonim ***** válasza:

Andinak pedig igaza van. Szerintem eleve hülyeség név szerint kiírni valakinek egy kérdést, mert akkor már privátban is megoldható lenne.

Az, meg hogy itt sírdogálsz, hogy bezzeg a másik kérdésre mindig válaszol, meg "pontmostlépettle", az elég szánalmas.


Kérdésedre a válasz: Nem muszáj teljesen kicserélni a tricepsz edzésedet, az alapgyakorlat pl. akár maradhat is. Mindig legyen valami változtatás, az a lényeg.

2014. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Köszi Oriza! :-)

"Bezzeg ilyen hülye szteroidos, meg "elérhető-e natúúúrban" kérdésekre mindig válaszoltok..."


És még én keltem a feszültséget, idióta. A te kérdésed miért lenne bármelyiknél is jelentősebb, itt senkit sem érdekel jobban a tricepszed, mint egy naturálos kérdés. Egál.

Még besértődik, hogy Monti nincs itt, amikor Ő kiírja a kérdést. Vicces. :-)

2014. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Felőlem lehet igazais lehet, nem akarok vitázni hülyeségeken.

Épp ezért nem írok neki privátot, mert nem akarom zavarni.

A szteroidos meg natúr kérdést a többiekre értettem (mivel montez nem volt fenn amikor kiírtam),a kérdés tegnap is ki volt írva, de csak az elérhető-e natúrba kérdéssel foglalkozott mindenki.(személy szerint hülyeségnek tartom ezeket a kérdéseket, főleg hogy naponta több is kikerül).

2014. jan. 4. 13:03
 16/29 dirtboy ***** válasza:

a privát kérdés egy válaszolót sem zavar aki válaszolni van ezen az oldalon és nem trollkodni,ha zavarná az hogy kérdeznek akkor nem válaszolgatna itt.

írjál neki nyugodtan nem fogod zavarni,úgy is csak akkor nézi meg a kérdésed mikor rá ér vagy legalább is akkor válaszol.

2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

:D úgy látom elég népszerű a kérdés, köszi Oriza, végre...:)

Látom Andi elég könnyen megsértődsz, bocsi, nem akarok én senkit megbántani. Én ezt se mondtam soha, hogy az én kérdésem fontosabb a másénál, de megint értelmezési problémák vannak. Csak furcsállom, hogy a "Brad Pit testét mikótudomelérni" kérdésre mindenki tudja a kérdést, ha valamilyen gyakorlatról van az már magas.

Amúgy nem vagyok besértődve :D és a Montez akkor lép le-t kicsit viccnek szántam, remélem tudod mi az :)

2014. jan. 4. 13:15
 18/29 dirtboy ***** válasza:

/Csak furcsállom, hogy a "Brad Pit testét mikótudomelérni" kérdésre mindenki tudja a kérdést, ha valamilyen gyakorlatról van az már magas./


ez így nem igaz,én pl válogatok a kérdések közt mikor melyikhez van kedvem.

ritkán írok olyan kérdésekhez aminél étrendet kéne tervezni vagy mint az esetedben is edzéstervet kéne fabrikálni.

szerintem más válaszolók is így vannak vele hogy válogatnak.

nem szabad elfejteni hogy nekünk nem fizet senki azért hogy időt és lényegében pénzt is áldozunk rátok akik néha még nem csak elfelejtitek megköszönni de még besértődés is sűrűn van.

2014. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
dirtyboy: Oké rendbe értem. Én a legtöbbször megköszönöm a választ (minthaogy Orizának is megköszöntem), a besértődés nálam nincs jelen, ahogy korábban is írtam. Szerintem Andi (nem szopatásból :)) félreértette a mondataimat és ebből indult ez a kis "vita", persze aztán Oriza is az ő oldalára állt, én úgy mond betévedtem az oroszlánok barlangjába :).
2014. jan. 4. 13:34
 20/29 A kérdező kommentje:
dirtboy... :D. Mindig dirtynek írlak, bocsi :)
2014. jan. 4. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!