Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés, hogyan?

Tömegnövelés, hogyan?

Figyelt kérdés

179-180cm és 66,5-67 kg vagyok. Mivel edzek, szeretnék tömeget is növelni. Nyárra lehetséges lenne a 71-72 kg?

Kiegészítők (tömegnövelők, tejsavó stb.) nélkül lehetséges ez? Alapjában véve szálkás testalkatú vagyok, akármennyit is eszek nem tűnik el a kockahas. A fent említett tömegnövelőre, fehérjére leghamarabb február végén és március elején lenne keretem. Ha jól számolom ez a tömegnövekedés havonta 1,5kg sincs, az én szememben reális. Mit egyek és mennyit? Köszönöm a válaszokat.

U.i.: A kérdésemet normális "hangvételben" tettem fel, ilyen hangnemben is szeretnék válaszokat kapni:)



2014. jan. 2. 18:01
 1/4 dirtboy ***** válasza:

simán elérheted,tömegnövelő étrend kell,a kiegészítő nem kötelező csak legyenek meg a kellő tápanyag mennyiségek.

tömegnövelő minta étrendet találsz a bodybuilder.hun

2014. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, utánanézek:)
2014. jan. 2. 18:07
 3/4 A kérdező kommentje:
De a tömegnövelő étrenddel, reális, lehetséges nyárra a 72kg? Lehetőleg olyan legyen a testalkatom mint most, csak 5-6kg-mal nagyobb tömeggel:D
2014. jan. 2. 22:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja már látom, hogy erre is válaszoltál, köszi mégegyszer:)
2014. jan. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!