Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredményre számítsak...

Milyen eredményre számítsak ha jelenleg heti 3x járok edzeni, és nincs semmilyen speciális étrendem?

Figyelt kérdés

Jelenleg itt tartok három hónapja járok konditerembe:


[link]


2013. dec. 28. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
jó ez , csak így tovább...
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És előtte milyen voltál? Csak ez alapján lehet megmondani, hogy fejlődtél-e. Minden második korod béli fiú így néz ki kondi nélkül is.
2013. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lófszt néz ki így minden második gyerek. Voltál te már strandon? Vagy férfiöltözőben? Hogy nézne már ki így minden második gyerek?
2013. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Lehet rossz helyekre járok :D Sovány, alacsony a testzsírja, emiatt látszanak a kockái meg egy kicsit a mellizma és ennyi. Ez lehet szép eredmény, de olyan volt előtte, ezzel nem fitymálni akarom! Csak ugye nincs előtte kép, úgy meg teljesen lehetetlen megmondani, hogy ez most jó-e.
2013. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt mentem volna terembe, azelőtt is edzettem otthon úgyhogy nem úgy mentem hogy semmi nem volt rajtam.

De mióta járok terembe sokkal jobban látszik az izom.

2013. dec. 28. 14:28
 6/10 A kérdező kommentje:

Tessék még 2 kép:

[link]


[link]

2013. dec. 28. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ezeken azért már több látszik.
2013. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fejlődni éppen fejlődhetsz, így volt ez a shop.builder okossága előtti világban is. Ha kielégítően étkezel, marad kapacitás az edzésből való regenerációra is, valamint új izmok felépítésére. Ehhez nem kell napi hatszor csirkét és rizst tömni, - már ha ez volt a kérdés lényege.


A kérdés az, hogy mi lesz a test nagyobbik részével? Felsőtestépítő vagy?!

2014. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból, milyen magas és hány kiló vagy?
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
176/67
2014. jan. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!