Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mikor isszátok meg a...

Ti mikor isszátok meg a fehérje poros shake-et?

Figyelt kérdés
És ha veszek dextrózt akkor azt úgy kell hogy a fehérje por tetejére rakok dextrózt? De mennyit?

2013. dec. 27. 12:10
 1/9 Gyurcsik ***** válasza:
Én fehérjét rögtön edzés után fogyasztom! a dextrózt nem tudom ,de szerintem egybe mehet ,a mennyiséget nem tudom:
2013. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel és edzés után iszom. Edzés után rakok hozzá dextrózt is.

proteint és a szcukrot is egyben bekeverem a shakerben és ennyi, mit kell ezt túlbonyolítani? :)


De rendes étrended remélem van.

2013. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt:

fehérje: 0,5 ttkg (de egy protein sem 100%-os, így pl. egy 80% tejsavónál egy 80 kilós embernek 50g proteinporra van szüksége.

dextrózból kb. 1 ttkg.

2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem testépítő de eszek rendesen minimum napi 1X húst legtöbbször az csirke.A köret is legtöbbször risz.Este sokrszor eszek cottage chess-t.
2013. dec. 27. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:

1 kg naponta minek? az több mint 200g fehérje. + A cottage cheese.

Ha 80kg vagy és szálkásítasz akkor megértem, kell is 240g fehérje, de akkor nem értem minek ennyi szénhidrát? Szóval gondolom tömegelsz, oda viszont elég lenne 2 ttkg fehérje is. Többet enni értelmetlen, mert nem lesz tőle több izmod.


Jó lenne naponta legalább fél kiló zöldséget is enned!

2013. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké köszi így már értem :)
2013. dec. 27. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy napi 1x. Nem pedig 1kg-t.
2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Edzésnapokon nálam 90 gramm protein és dextróz, kb. fele-fele arányban(kicsit több talán a cukor).

Pihenőnapokon reggel, a zab mellé(de edzésnapokon mehet 2, csak én sóherkedek vele).

2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, kicsi monitoron K-nak néztem. Öreg vagyok, rossz már a szemem. :)

De a lényeget leírtam.

Jó volna elosztani egyébként a tápanyagbevitelt 4-6 étkezésre.

2013. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!