Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rosszul reagáltam a kreatin...

Ohleoc kérdése:

Rosszul reagáltam a kreatin monohidrátra, milyen alternatívát lenne érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Szeretném a tömegnövelési időszakom végét megnyomni egy kicsit és kreatint szedni az eddigiek mellé. A táplálkozásom rendben van, fejlődtem eddig is tőle, de szeretném egy kicsit megnyomni a végét. 3 hónapja fejeztem be egy monohidrát kúrát, nagyon odafigyelve az alkalmazásra, mégsem hozott semmilyen eredményt, ezért alternatívát keresek most. Annyiféle vegyület létezik, nem tudom melyikkel volna érdemes próbálkozni. Eddig 3 terméket néztem, a Scitec-től a King Creatine-t illetve a Crea Bombot, illetve a Peak-től a Creatine AKG-t. Van esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata, véleménye valakinek? Illetve egyéb készítmények is érdekelnek, persze nem törvényszerű, hogy nekem beváljon ami másnak, de érdekel :)

2013. dec. 25. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kreatin Ethyl ez ami nálam is működött a többi semmi.

De igazából kreatint nem nagyon használok, ma ha már nem tudok mit csinálni unalmamban akkor rendelek egyet :)

2013. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ti mennyit nyomtatok 1 nap az ethyl ester-es kreatinból?
2013. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!