Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rosszul reagáltam a kreatin...

Ohleoc kérdése:

Rosszul reagáltam a kreatin monohidrátra, milyen alternatívát lenne érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Szeretném a tömegnövelési időszakom végét megnyomni egy kicsit és kreatint szedni az eddigiek mellé. A táplálkozásom rendben van, fejlődtem eddig is tőle, de szeretném egy kicsit megnyomni a végét. 3 hónapja fejeztem be egy monohidrát kúrát, nagyon odafigyelve az alkalmazásra, mégsem hozott semmilyen eredményt, ezért alternatívát keresek most. Annyiféle vegyület létezik, nem tudom melyikkel volna érdemes próbálkozni. Eddig 3 terméket néztem, a Scitec-től a King Creatine-t illetve a Crea Bombot, illetve a Peak-től a Creatine AKG-t. Van esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata, véleménye valakinek? Illetve egyéb készítmények is érdekelnek, persze nem törvényszerű, hogy nekem beváljon ami másnak, de érdekel :)

2013. dec. 25. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kreatin Ethyl-ester jött be nekem, a többi kuka volt.
2013. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem reagál a szervezeted a kreatinra, kb az emberek 15% ilyen. Nekik már alapból magas a kreatin szintjük és azt már nem lehet tovább növelni jelentősen. Valőszínü, hogy te is ilyen vagy, inkább örülj neki, hogy kevesebb kiegészítőre kell költened, kreatin nélkül is lehet fejlődni.
2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kreatin Ethyl-ester szerintem is jo
2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az esetleges magas kreatin szintemet tudom igazolni egy 2. sikertelen kúra nélkül valahogy máshogy?
2013. dec. 25. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt a legegyszerűbb teszt és sikeres kúra is egyben: vegyél egy alap kreatin monohidrátot, nem kell bele semmi más csak monohidrát. Ajánlom az Optimal Nutrition termékét, fél kg 5200 ft. Szedd egyhétig napi kétszer 5g-ot, simán tedd be a port a szádba és igyál rá vizet, egyszerübb mint kevergetni és biztos nem marad a pohárban. Üres gyomorra vedd be és ne egyél mellé semmi szénhidrátot, csak proteint ha akarsz. Étkezés előtt egy órával érdemes egyébként, hogy felszívodjon rendesen. Egy hét napi 10g után csökkentsd napi 5g-re, mert annyi is elég lesz. 3 hét után észre kell venned az erő növekedést, amiért szeded végülis. Nekem például mikor először szedtem ,ami előtte 6 ismétlésbe ment kreatinnal 10 ismétlésbe is könnyen ment már. A súlyod is nőni fog pár kg-val az első pár hétben, ami nagyrész víz lesz és plusz izom. Ha nem változik az erőszinted 1 hónap után, nem reagál a szervezeted hagyd, ha sima mondohidrát nem működik más se fog, mert ez a lényege.
2013. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként rengeteg vizet igyál mellé, napi 5-6 liter mehet és persze megfelelő étrend. Az edzéseidnek is megfelelően intenzívnek kell lenniük, elegenő pihenéssel különben semmit nem ér a kreatin. Az egy plusz, ami akkor kell ha minden más már a helyén van (étrend, edzés, pihenés)
2013. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy érzem ezek rendben vannak, a fejlődésem is beindult, növök kreatin nélkül is. Korábban mikor szedtem a monohidrátot, nem voltak annyira rendben. 9-10 hétig tartott a dolog, látványos eredmény nélkül. Ezek alapján érdemes lehet még egyszer megpróbálni, vagy nekem ennyi jutott a kreatin ügy kapcsán?
2013. dec. 26. 00:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy szedted? Kúra szerűen? És mennyit, meddig? Nem mindegy.
2013. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Feltöltéssel, kúra szerűen, 9-10 hét, vízben oldva. Eszerint a táblázat szerint [link] , 110 kiló vagyok.
2013. dec. 26. 01:43
 10/12 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha edzenél, mint egy vadállat, és telibeszarnád ezeket a cuccokat?
2013. dec. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!