Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő társaim, lenne pár...

Testépítő társaim, lenne pár kérdésem étrenddel kapcsolatban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kezdő testépítő vagyok és januártól indul a teljes edzés:) Megvan minden étrendkiegészítő,már október óta nyomom,de az igazi komoly csak most fog kezdődni. Kezdés előtt 3problémába ütköztem:

1, Reggeli turmix: zabhelyes+1adag fehérje. Én összeturmixoltam a 10dkg zabpelyhet 2deci vízzel és 1adag fehérjével,de a zabpehely leült az aljára. A másik gond hogy ha zabpelyhet is turmixolok akkor ilyen keresű utóíze van a fehérjének. Alapból turmixolva a fehérjének semmi mellékíze. Hogyan tudnám fogyasztani a zabpelyhet mellé,vagy milyen megoldással lehetne ezen segíteni?

2,A rizses-csirkés étkezéseknél a brokkolit milyen zöldségekkel tudnám helyettesíteni? Lehetőleg főzés nélkülire gondolok. Vagy akár zöldséges rizs?

3, Basmati vagy barna rizs miért jobb a simánál?


Előre is köszönöm a válaszotokat:)


2013. dec. 25. 18:20
 1/3 dirtboy ***** válasza:

a zabot ha másként nem megy akkor külön kanalazd be,a proteint meg megiszod mellé és kész.


veszel zöldség mixet aztán jó dúsan hozzá kevered a rizshez.

egyébként a brokkoli nem rossz kaja csak ügyesen kell elkészíteni.


[link]

2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Te ezekkel a problémákkal nem találkoztál még?
2013. dec. 25. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, a zabot csak simán kanalazod(önthetsz hozzá vizet persze), és mellé iszod a fehérjét.

Majdnem minden zöldség megfelel, a magas cukortartalmúakat érdemes hanyagolni(pl. répa, cukorborsó, kukorica).

2013. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!