Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő kellene! Tapasztal...

Tömegnövelő kellene! Tapasztalt emberektől (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok.röviden. 17 éves vagyok, 1 éve kondizom, de semmit sem szedtem még, étrendre már átálltam nagyobb részt, de tömegnövelőznöm kellene, nagyon szálkásítok, egyszerűen már alapos edzéssel se haladok,csak lassan. Erre szeretnék tőletek tanácsot kérni,egy tömegnövelőt, aránylag olcsón ~6000ft körül. ~65kg vagyok.Ami persze még kezdőknek jó.

Elnézést a tudatlanságomért, de sosem szedtem még semmit. köszönöm!:)



2013. dec. 19. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt tud ismerősöm hozatni nekem, féláron.:

[link]

szerintetek? neten utánnaolvasva csak: "coleman nevét adták hozzá,nem a legjobb,ennyit nem ér."stb..

2013. dec. 19. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak, de ha 65 kiló vagy, akkor mért szálkásítasz?

Ha tömeget szeretnél tömegelj!

2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és egyél többet, reggelire zabpehely/tojás edzés után tömegnövelő aztán valami hús rizzsel. Persze nap közbe se vacak szendvicseken élj.
2013. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tömegnövelő, hanem protein. A tömegnövelők nagy része szénhidrát és csak 25-30 % a fehérje rész.Ha fél áron hozza, akkor megveheted, de tegyél hozzá edzés után 50g maltodextrint vagy carb-f-et, esetleg cabo x-et. Ha nincs lóvé ,akkor dextrózt.
2013. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy Montez is írta. Egyébként: honnan szerzi féláron? Az rohadt olcsó, még nem tudom hogy hamisítanák, de ki tudja...
2013. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtudom honnan, nem szálkásítani akarok, csak szimplán nem hízok könnyedén.ezért szeretnék inkább egy normális, akár bolti dolgot, amit akár ti is használtatok, mert jó hogy tud hozni, de olyan olcsón kitudja mi is van benne..
2014. jan. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!