Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power Protein (4kg) kezdésnek...

Power Protein (4kg) kezdésnek megfelelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5. hónapja gyúrok, még kezdő vagyok. ez alatt az idő alatt 10kg jött fel rám, testzsír százalékom 5% volt most ez 6%-ra ugrott. 182cm vagyok, 85kg. az étrendem rendben van. Most először akarok venni fehérje proteint. Azon gondolkoztam hogy megveszem ezt: [link]


Mivel még soha nem használtam ilyesmit, úgy gondoltam hogy kezdésnek ebben az időszakba jól megfelelne, aztán később vennék komolyabbat. szerintetek kezdésnek megfelelne?



2013. dec. 19. 13:42
1 2 3
 21/28 dirtboy ***** válasza:

clint,azt hittem nekem azért több eszed van.

fentebb már kifejtettem hogy milyen kis különbség van az áruk közt.

nem tudom miért mondod te is azt hogy inkább a power vegye mikor értelmesebb proteint is vehetne.

de most komolyan,miért?


ha fel ajánlanák neked hogy kapsz egy peugeot 206ost x forintért vagy kapsz egy 407est ha rá fizetsz 2000ft-ot akkor ki lenne az a hülye aki nem a 407est választaná?

természetesen A ból B be mind a kettő elvisz de azért csak jobb a 407es nem?

jobb azzal megtenni az utat és talán gyorsabb is.

attól még hogy valaki kezdő a szervezete ugyan azt kívánja meg mint a haladónak,egy kezdőnek is mehet nyugodtan a tejsavó nem kell lépcsőt mászni hogy erről meg arról indulni közben meg ösztrogénekkel bombázni testünket a sza os szójával.


én a vitát befejeztem,ennyi már elég szerintem a kérdezőnek hogy eldöntse mit is akar.

2013. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

?????????mutassál már egy képet erről a fizikumról !!!!!!

baz.meg ha jól értem te 5hónapja gyúrsz de már túl lépted azt amit egy naturál ember maximum kihozhat magából az izomtömeg és szálkásság arányát tekintve:testmagasság-100+1,2kiló,és még csak nem is koxolsz az igen apám!!!!!

csodagenetika csodagyerek születőben az új ARNOLD

egyébként 5%os testzsír egy profi versenyzőnél is necces

2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem a Mypro nem habosodik, nem fingat, a PP viszont tette. Na, ilyenkor mi van?

Sőt, a Myprót azért is kedvelem jobban, mert még van egy rakás cuccuk, és egy rendelésnél sok kedvezmény jöhet rá, amivel akár olcsóbb is lehet, mint a PP.

2013. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 clint ***** válasza:

dirtboy van eszem...

nem arról vitáztam melyik éri meg jobban, ha nem a szójáról kapcsolatos véleményre reagáltam...

én sem szeretem, nem bírja a gyomrom, utálom az ízét is, de ennek ellenére azért tulzás az ilyen tartsd magad távol tőle jellegű dolgok... az akinek ez jó és lehet meg tudja venni 10-11ezerért (termekben ennyi ált)annak megéri..

2013. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 clint ***** válasza:

dirtboy ha mutatsz nekem egyetlen olyan naturál testépítőt akinek ösztrogénproblémái voltak egy szójafehérjétől felajánlom neked, hogy 5 évig ingyen edzhetsz egy jóbarátom luxustermében pesten....

Most én mondom, hogy azt hittem több eszed van...

gondold végig ezt a viccet... hormonbajok egy fehérjétől??

ugye kissé túlzás?

2013. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Wash, te fingatós, habzós, szójás PP-t ettél? És még szabad lábon vagy? Hát jól van ez így? Hány álmatlan éjszakát okoztál ezzel a Kardoskútiaknak mi? És még el sem nyerted méltó büntetésed...
2013. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 dirtboy ***** válasza:

nem írtam hormon bajt,azt írtam ösztrogénnel bombázza magát.

egy szóval nem írtam azt hogy hormon zavaros lesz vagy ilyesmi.

ha valamiről tudom hogy nem valami jó akkor azt elkerülöm,főleg így hogy van egy jobb alternatíva is.


ilyen embert nem tudok mondani tudod nagyon jól viszont olvastam hogy mikor nyomatták hogy a szója menyire király és hogy mennyire egészséges /nem tápkiegről beszélek hanem vegetáriánusoknak ment a szöveg/ írták hogy azzal érveltek hogy azokban az országokban ahol egyébként is sokan eszik nagy mennyiségben ott mennyire kevés a mellrák meg hasonló megbetegedések aránya.

utána le írták hogy az tényleg kevesebb ellenben másfajta rák nagymértékben van náluk.


hallani egy csomó vegyszeres dolgot is hogy milyen mérgekkel permeteznek meg génkezelések,kössz inkább kihagynám a szóját.

az állatipar is mocskos tudom jól.

2013. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 clint ***** válasza:

ezzel nincs is semmi gond, mindenki mást eszik, én pl nem szeretem se a szóját se a tejsavót, 10 évig zabáltam tejsavót napi 100-150 grammot, ma már inkább a marha vagy a tojásproteint iszom és ritkán tejsavót.

De gondoljunk bele abba, hogy ha a tejsavórol röppen fel egy hír utána mindenki elkerüli majd? Előszőr legyen egy példa, addig csak pletyka az egész és igen groteszk...

Japánok az étkezésük felét szójából viszik be és a legnagyobb élettartam ott van, és az nagyon sok szójafogyasztás egy nap, nem egy izolátum-turmix...

Ez már viszont példa...

2013. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!