Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power Protein (4kg) kezdésnek...

Power Protein (4kg) kezdésnek megfelelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5. hónapja gyúrok, még kezdő vagyok. ez alatt az idő alatt 10kg jött fel rám, testzsír százalékom 5% volt most ez 6%-ra ugrott. 182cm vagyok, 85kg. az étrendem rendben van. Most először akarok venni fehérje proteint. Azon gondolkoztam hogy megveszem ezt: [link]


Mivel még soha nem használtam ilyesmit, úgy gondoltam hogy kezdésnek ebben az időszakba jól megfelelne, aztán később vennék komolyabbat. szerintetek kezdésnek megfelelne?



2013. dec. 19. 13:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Tisztába vagyok vele, hogy maga a tejsavó ugyan az mindegyikben. Viszont az nem mindegy, mennyire varázsolják emészthetővé számodra. Nagyon nem mindegy.


Konkrét tapasztalatokat, érveket lehet sorolni a marketing dumán kívül hogy MP-t használva miben leszel jobb/több amatőr szinten, mint ha PP-t használnál... Nem tud egyikőtök se írni, persze ettől lehet hülyének nézni. :)

2013. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 dirtboy ***** válasza:

ma 16:12

ezzel íz írásoddal bizonyítottad hogy hülye vagy ehhez a sporthoz.

2013. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Megint egy tipikus magyar lekezelő primitív szöveggel általánosítasz egy hozzászólás alapján, a kérdést kikerülve.

Nyugi, én is edzem pár éve. Attól hogy oltasz meg írod a lekezelést te sem leszel sokkal hozzáértőbb itt se nálam, se a többi válaszadónál.

2013. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 dirtboy ***** válasza:

erre nem lehet mit mondani,aki ért hozzá tudja miről beszélek.


írod itt hogy mivel lesz jobb,öreg hosszú távban kell gondolkodni nem abban hogy mi változik 1-2 vagy akár 3 doboz tápkieg elfogyasztása után.

egy sz aros szója biológiai hasznosulási értéke 74 egy tejsavó koncentrátumé 104.

nyilván 2 doboz után nem lesz eltérés na de 10-15év távlatban sem?

az meg hogy te nem bírod a myproteint a saját egyéni problémád.

2013. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt 10-15 éves fogyasztási intervallumról? Minden hozzászólásomban kihangsúlyoztam, hogy amatőr szinten, a gyerek még fél éve se edz.

Nem vagyok hülye, ha valaki több évtizedig űzi ezt a sportot, nyilván nem mondom azt, hogy zabáljon fel mittom én hány 100 kg szóját ez idő alatt.

Megint eltértünk a kérdéstől, a kérdező életében először használna sport táplálék kiegészítőt. És már is a 10-en éves edzésmúltakkal dobálózunk. Nyugodtan megveheti a PP-t, legalább nem habosodik, meg nem fingat. Mert a Power Protein valóban nem fingat, akár mennyi szója van benne, akár milyen olcsó, teljesen jól emészthető, a MP-al szemben.

2013. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 dirtboy ***** válasza:

nem írta hogy nem sokára abba hagyja,így szerintem marhára nem jó kezdésnek sem.

van két protein aminél az egyik sokkal jobb és árban éppen hogy csak drágább.

te meg arról veszekszel itt hogy a sz arabbat éri meg jobban megvenni.

most komolyan,neki futásból vagy ilyen hülye?

gondolkozz már ésszerűen és attól eltekintve hogy neked nem jött be a my mert valamiért nem bírod.

2013. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Kérdező:

"Mivel még SOHA nem használtam ilyesmit, úgy gondoltam hogy KEZDÉSNEK ebben az időszakba jól megfelelne, aztán KÉSŐBB vennék KOMOLYABBAT."

Erre te:

"öreg hosszú távban kell gondolkodni nem abban hogy mi változik 1-2 vagy akár 3 doboz tápkieg elfogyasztása után. "

"nyilván 2 doboz után nem lesz eltérés na de 10-15év távlatban sem?"

Ez valahogy eltér a kérdéstől, bocs a talán szintén lekezelő (bár esetemben ez szerintem nem állhat fenn) vagy erősebb hangvételért, de miről beszélünk?

Ha valaki felállít egy igényt, nem kell 4-5 nagyságrenddel fölötte gondolkozni, főleg hogy ő is kiemelte, későbbiekben vált.

2013. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Attól hogy nekem nem jött be, még másnak is habosodni fog. :D És már csak ezért megérné megvenni olcsóbban a másikat, mert baromi kellemetlen, mikor megrázod a shakert 3-4 deci vízzel, és 3 sec alatt megjelenik fél liter hab.
2013. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mindegy na, részemről lezárva, értem a te álláspontodat, meg a többiékét is, részemről nem állja meg a helyét, csak ezt akartam kifejteni. Értelme nincs, béke van.
2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 clint ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a biológiai érték dumát...

Pláne mível, vércsoporttól is függhet, anyagcserétől is..

Azaz a biológiai érték emberfüggő is lehet...

plusz ha ragaszkodnánk is a számokhoz:

szója biológiai értéke (izolátum esetén) 80 körül van azaz hasonló a csirkéhez vagy kazeinhez... akkor azt sem ajánlott?

A koncentrátumok 74 körüliek, az oldalakon azokat jegyzik, de koncentrátumot szinte nem is árulnak...

Ergo ha valaki bírja az ízét, és a gyomra is bírja, egyáltalán nem gáz ha ezt fogyasztja...

2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!