Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdprobléma. Ti mit tennétek?

Térdprobléma. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ket honap labedzes es futas kihagyasa utan ismet elkezdtem labedzeseket vegezni,meg lassan kocogni.Azert hagytam abba mert annyira fajtak a terdeim,hogy a lepcson alig birtam felmenni.Vettem egy doboz 60 napig tarto eros izuletvedot ami most fogyott el.A terdfajasom teljesen elmult,viszont a bal terdem meg mindig ropog gugolasnal,nem is kicsit.Ti mit tennetek?Mit ajanlotok?

2013. dec. 18. 22:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
5-6 eve es eleg intenziven csinalom,azonban futni csak a nyaron kezdtem el rendszeresen,elotte csak egy kis bicajozas,seta,kocogas volt a kardio
2013. dec. 22. 20:59
 12/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Lehet rossz technikával futsz és nagyon odavágod a sarkad a földhöz. Ha betonon futsz az sem túl előnyös és igaz a cipő az ami nagyon nem mindegy. 110-120 kiló azért nem egy pehelysúly és sajnos ezt az ízületek is megérzik.
2013. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!