Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdprobléma. Ti mit tennétek?

Térdprobléma. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ket honap labedzes es futas kihagyasa utan ismet elkezdtem labedzeseket vegezni,meg lassan kocogni.Azert hagytam abba mert annyira fajtak a terdeim,hogy a lepcson alig birtam felmenni.Vettem egy doboz 60 napig tarto eros izuletvedot ami most fogyott el.A terdfajasom teljesen elmult,viszont a bal terdem meg mindig ropog gugolasnal,nem is kicsit.Ti mit tennetek?Mit ajanlotok?

2013. dec. 18. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen izületvédőt szedtél?
2013. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ket doboz labrada elastijointot
2013. dec. 18. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Scitec Arthroxont, vagy a BioTech Arthro Guard Packot. Ezek talán a legjobbak.
2013. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Menj el reumatológushoz. Nekem is szoktak fájni a térdeim meg ropognak, mint a szemét, de semmi bajuk sincs. Voltam röntgenen meg ultrahangon is és semmi sincs, csak egy picikét lazák a szalagjaim mert gyorsan nőttem. Mondjuk nekem azért sose fájtak annyira, hogy ne tudtam volna lépcsőzni. Szerintem első körben egy normális doki, addig csak ésszel a lábazással. Folyadékbevitel megvan amúgy? Mennyi fehérjét viszel be?
2013. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kb 4-5 liter vizet.Feherjet kajabol kb 150g,porbol 40-50g edzes utan
2013. dec. 19. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Alaposan melegítsd be, 5-10 perc kardió, meg 3-4 sorozat (vagy akár több) melegítő guggolás, mielőtt belekezdesz a munka sorozatba. Addig melegíts, amég el nem múlik a ropogás.

A melegítő sorozatokban ne csak rúddal guggolj, hanem kis súllyal is, 50-100 kiló között, nem tudom neked mi az ami még nem megterhelő. Nekem is ropog a térdem, 10 év kosárlabda megnyírbálta rendesen. Viszont guggolok 20-25-öt saját testsúllyal, 1 sorozat rúddal, meg 2 sorozat ~15 ismétléssel 60 kilóval, és elmúlik, bemelegedik.

2013. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Arthroxont mindenképp próbáld ki, de tényleg. Lehet, hogy az általad használtban több MSN és kollagén van, de az Arthroxonban sok egyéb cucc. Nagyon dícséri mindenki
2013. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyik ismerősömnek semmit sem használt az Arthroxon, de az Animal Flex rendbe rakta. Túl magas fehérjebeviteltől fájhatnak az ízületek, de ez normálisnak tűnik. Hacsak nem vagy 50kiló, de ezt erősen kétlem. Továbbra is a dokit ajánlom első körben.
2013. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
115-120 vagyok
2013. dec. 21. 15:16
 10/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Mióta edzel? 120 kiló azért nem kevés, ha rosszul futsz vagy szar a cipőd, elég hamar legyilkolhatod a térded.
2013. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!