Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kedves Testépítők! Ti, hogy...

Kedves Testépítők! Ti, hogy álltatok neki annó a súlyemelgetéshez? Hogy volt kitartásotok? Hogy vettétek rá magatokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék izmosodni, de nem testépítő akarok lenni. Csak annyi izmod és Kitartást "fel"szedni, hogy bírja a napi strapát a munkahelyen (emelgetés, járkálás...) Nagyon akarat gyenge vagyok és ehhez kérnék segítséget. Nekem még a felülés és a fekvőtámasz is gondot jelent.


Köszönöm előre is a válaszokat


2013. dec. 18. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt probléma az edzés, sőt most is minden edzést várok. Pedig már 28 éve nyomom folyamatosan. Aki akarja a célt, annak az eszközt is akarnia kell.;)
2013. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

ki kell alakítani a rendszert,én is csak úgy tudtam csinálni,nagyon rendszer függő vagyok.

ha úgy volt hogy 3kor edzés kezdete és pár perccel késve kezdtem már nagyon zavart.

próbálj meg kialakítani egyet,az elején még biztos fura lesz de szerintem meg könnyíti később a dolgodat.

ja és valami féle célkitűzés kell mert másként nincs mi hajtson előre.

2013. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Glissade* ***** válasza:
Akkor szeretnél izmosodni, erősödni vagy sem?
2013. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban sportoltam, ez 14 éves korban abbamaradt, felhíztam 128 kilóra 18 éves koromra, itt eldurrant az agyam, lediétáztam 48 kilót, úgy néztem ki mint egy rakás szar akkor is (hiába az étred, hosszú volt a diéta), azóta megállás nélkül csinálom, utánaolvasok mindennek, versenyzői szemináriumokra járok... Mai fejjel már el sem tudnám képzelni az életem edzés nélkül!
2013. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

Mások inspirációja sajnos kevês lesz!

Bár, érdekes olvasni;)


Saxx- ról ezt nem is tudtam;)

2013. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy kezdtem: eldöntöttem hogy változni akarok, és elkezdtem fekvőket nyomni otthon, aztán olvasgattam, kipróbáltam ezt az (különböző sportok, irányzatok) és benne ragadtam. nem vagyok testépítő, én inkább az erőre és állóképességre megyek mint izomra, és ezt mondjuk hobbi szinten csinálom, főleg otthoni gyakorlatokkal.
2013. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!