Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A futást hogy tudom helyettesí...

A futást hogy tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
ilyen hidegben nincs kedvem kimenni futni és anyagilag meg nem bírnám ha minden nap elmennék konditerembe
2013. dec. 16. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincs kifogás
2013. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Futópad! Ha nincs pénzed és sportolni szeretnél akkor ki a szabadba! Futás közben nem fogsz fázni elhiheted :)
2013. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tavasszal fogok is járni futni de ilyen hidegbe örülök hogy hazaérek a suliból és nem kell megint kimennem..
2013. dec. 16. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:
nekünk anno a katonaságnál nem volt ilyen hogy nincs kedvem kint lenni a hidegbe
2013. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dirtboy ***** válasza:
szobabicaj,ellipszis tréner is jó ha netán van vagy tudsz szerezni,ha más nem akkor ugráló kötelezz.
2013. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az ugrókötél megmozgatja ugyanazokat az izmokat amiket a futás?
2013. dec. 16. 16:18
 7/13 dirtboy ***** válasza:

nem egészen de milyen oknál fogva is futottál eddig?

mi volt a célod a futással?

2013. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a futás intenzitása, az ugrókötél nagyobb intenzitású!
2013. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
eddig nem futottam de a hasamat szeretném leadni ami nem nagy kb a lapos és a kis has között van valahol de a farizmom is szeretném erősíteni meg alapból soha nem tudtam jól futni mert gyenge volt a tüdőm és most van egy lány aki miatt elkezdek minden nap fekvőzni felülésezni homorítani guggolni de ez mellé kellene valami a futást helyettesíti mert a felülés inkább az izmot növeli mint fogyaszt
2013. dec. 16. 16:55
 10/13 dirtboy ***** válasza:
ezt rosszul tudod de most mindegy,a célodat elérheted ugrálókötéllel is csak legyen szálkásító étrended.
2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!