Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok ilyesmire gondolni...

Szoktatok ilyesmire gondolni mikor egy am jó genetikájú emberre néztek, aki nem kondizik és hogy kár érte mert rövid időn belül nagyon jó formája lenne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Néha megjegyzem ismerősöknek, akiknek jó váza lenne hozzá, hogy egyébként te elég sokra vihetnéd, ha rendesen ennél és edzenél is mellette, de az távol áll tőlem, hogy rá akarjam beszélni.


Nem feltétlen kell minden egyes adottságunkat üldözni, ami jó, a saját döntése, hogy mibe fog bele az ember.

2013. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van haverom, aki heti háromszor csont részegre issza magát, nem edz, a kajával nem törődik, max hétvégente dolgozik valamit, de teljesen szálkás, kockás a hasa, és olyan karja, háta van, mint aki edz kb 1 éve, hihetetlen.
2013. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én haverom is b@aszik aludni, kajálni, néha nem is edz mer minek anyit max heti 2x utána meg 2 hétig semmi, minden hétvégén, iszik, mégis mikor nekiáll rendesen akkor 2 héten belül eléri az én szintem(2 éve edzem, számolgatom a kaját, 2x annyit alszom mint ő és így kb jó ha szinten tudom magam tartani nem hogy nőni...ez így elég igazságtalan ha nekem jobb genetikám lenne és ennyit szenvednék, sztem egész máshol járnék.
2013. dec. 10. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami hű de áldott genetikájú. Az arányaim viszonylag jók, nehezen zsírosodom, de sokan csak egy kicsit ha jobban odateszik magukat, mint az általános mindennapi rutinjuk, akkor máris elérnének tömegben, kicsit többel meg le is hagynak.
2013. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem mer nekemis jó a genetikám és nyomom mint egy vadállat.de van nekem is egy haverom aki havonta kétszer eddz kb félévente vesz magának boltba valami szójakupacot,azt még az én eltorzult testkép megitélésemben is nagyon jó formája van
2013. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!