Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne ha 100g rizst megőrné...

Mi lenne ha 100g rizst megőrnék es ugy ennem meg vizzel?

Figyelt kérdés
Pl. ha 100g rizst megfozok abbol kijon duplaja vagy triplaja . Nem jobb lenne megorni es ugy megenni?

#rizs #ores
2013. dec. 9. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudnád ugyanúgy megemészteni, a lisztet sem magában eszed.
2013. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb, nem értem a gondolatmenetet...
2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:
azt hívják rizslisztnek, a boltban is lehet kapni és lisztként funkcionál.... amugy megpróbálhatod, igazából nem gáz...
2013. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
clint, ha jól értem, szerintem ő nyersen enné, az őrölt rizst. Szerintem ez baromság, ahogy van.
2013. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ugy olvastam hogy mindent nyersen kell lemerni,na de ha 100g rizst megfozol tegyuk fel abbol kijon 200-300g es hiaba eszel 300g rizst meg az ugyis csak 100g lesz .

Vagy nem igy van ?


Ma csinaltattam rizst 240g-bol de sztem lett legalabb 500-600g belole,es ki tud ennyi mennyiseget megenni.

2013. dec. 9. 19:55
 6/12 clint ***** válasza:

de nem számit hogy nyers ha por állaga van...

Egyszerüen csak akkor liszt lesz...

A rizsnél nincs olyan, hogy nyers, az húsnál van, szárazon csak azért nem tudjuk megenni, mert túl kemény, ezért vizzel puhitjuk... igazából nem gáz, ha meg bírja enni, én pl a rizslisztet lisztközelibbnek tartom a zabnál, pl a palacsinta fulljó vele..

2013. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elmondom mi lesz...

te megeszed azt szárazon, a gyiomor és bélrendszerben pedig felszívja a nedvesség tartalmat, és nagyon gyorsan székrekedés alakulhat ki, ráadásul annak is több fajtája van, ez már a vékony és vastag bél találkozásánál okozna bélelzáródást, ami sokkal rosszabb, mint amikor a végbél környékén alakul ki, szintén a fokozott folyadék visszaszívódás miatt.

szóval ha te ilyet akarsz csinálni, nem vagy normális.

2013. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 clint ***** válasza:

jah hogy a port magába ennéd????

én azt hittem kásaszerüen.

Akkor értem saxx mire mondta hogy nyersen...

nos ez a lehetőség nem áll fenn, mível úgy nem tudja megenni, összeáll a szájába...

2013. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze eheted nyugodtan, de küldj mellé egy evőkanál fahéjat is.
2013. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így gondoltam a nyerset, rosszul írtam, de amire gondol, hülyeség.
2013. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!