Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf zsírleadás?

Ektomorf zsírleadás?

Figyelt kérdés
Összetett kérdésem van. 20 éves lány vagyok, ektomorf testalkattal. Mindig is hízni szerettem volna, és hülye ötlettől vezérelve azt ettem, amit csak akartam, ennek persze egy idő után az lett a következménye, hogy zsírban szedtem magamra az áhított pluszsúlyt. Most ott tartok, hogy ezt le szeretném adni, utána izommal pótolni. Első lépésként elkezdtem futni heti 3-4-szer, csökkentettem a szénhidrátot és növeltem a fehérjét. Emellett súlyokkal is edzek a hét maradék napjain. Nem tudom, jó úton járok-e, mindehol azt hallom, hogy az ektomorfok ne kardiózzanak, mert elveszítik a minimális izmaikat is. Akinek van bármilyen tanácsa a problémámra, légyszi ne tartsa magában!
2013. dec. 8. 16:32
 1/5 Valter6672 ***** válasza:
Én akár mit ettem sose zsírosodtam be, ha neked ennyire sikerült az edzés mellett, akkor lehet nem is vagy az :O :D Én helyedbe heti 1 max egy kardiót/aerobot csinálnék, a többi az súlyzós edzés(én nem kardiózok, se aerob.) Inkább arra figyelj, hogy minőségi kaját egyél, és keményen edz. Szerintem mindennek ez a titka.
2013. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok, akkor még nem edzettem. És hidd el, az vagyok.
2013. dec. 8. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy annyira zsíros vagy, hogy le kell adni izomfelszedés előtt?
2013. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem zavar ez az 1-2 cm is. Mellesleg sokkal jobban szeretek futni, mint súlyzózni.
2013. dec. 9. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ha izmosodsz, akkor a testzsírszázalékod csökkenhet, ha a zsír mennyisége nem növekszik közben. Egyszerű matematika. Csak ugye ez a mértékétől függ, hogy mit érdemes csinálni.
2013. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!