Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után a (szilárd) szőlő...

Edzés után a (szilárd) szőlő cukrot és a fehérje port hogyan vegyem be? Többi lent.

Figyelt kérdés

akkor ugye lenne kb 40g-40g szőlőcukor illetve fehérje..

a fehérjét feloldanám kb 4dl vízben.

ez után mindegy hogy pl megiszom a turmixot aztán elrágom a szőlőcukrot? vagy hogy?

előre is köszi


2013. dec. 7. 13:48
 1/9 dirtboy ***** válasza:

miért nem por szőlőcukrot vettél?

olcsóbb is,vízben is feloldódik.

2013. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

0,5 ttkg fehérje és ugyanennyi (max 50g) szcukor kell edzés után rögtön! Mindkettőt egyszerre.


A fehérje por sem 100%-os fehérje, tehát ha van egy pl. 80%-os fehérjéd és 80 kg vagy, akkor 50g protein kell a shakerbe.

A szőlőcukrot meg tényleg jobb lenne por formájában. Most mire elszopogatod azokat, már cseszheted a gyors visszatöltési időd.

Zúzd szét zacskóban aztán szórd a protein mellé edzés után, de legközelebb tényleg vegyél már por formájút.

2013. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

nincs ilyen hogy max 50g szőlőcukor kell,ilyet ne írj

a szőlőcukor is tskg-ra van,csupán mi szoktunk 60 tól kb 80kilós testsúlyig 50et javasolni de szó sincs róla hogy 50gramm lenne a maximum.

2013. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez most csak gy gyors megoldás volt

jövőhéten veszek Carbox - 1000 g zacskós kiszerelést

én most kezdem 15 éves vagyok. tömegelésnél edzés után tskg-onként hány gramm fehérje és ch kell edzés után rögtön?

65 kg vagyok

2013. dec. 7. 14:14
 5/9 dirtboy ***** válasza:
második írta és a testsúlyodhoz az 50g dextróz is jó.
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is 15 évesen kezdtem,mondjuk én 60 kg-ról.Szintén fehérjével és Carb-X-el csináltam egy darabig.Fehérjéből 30-40g-nál több felesleges.Brit kutatások szerint 30g felett a szervezet nem képes felszívni rövid időn belül,tehát a többi megy a levesbe.Szénhidrátból 70g simán mehet,persze ez genetika függő.Ektomorfoknak több,endomorfoknak kevesebb kell.
2013. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

a britt kutatás az hülyeség,azok a brittek minden szara találnak valami hülye kifogást aztán beírják hogy ilyen meg olyan kutatás.

eleve mi az hogy fixen meg mondják hogy hány gramm protein és nem pedig arányt mondanak.

nehogy már egy 60kilós ember 30grammot bír emészteni de ha veszünk egy 120kilósat akkor nő is ugyan ezt az adatot olvassa és akkor ezek szerint ő is csak 30grammot bírna.

nem kell ilyennel foglalkozni hogy egyszerre mennyit bírunk megemészteni mert simán megbírunk többet is.

2013. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
65 kg és 182 cm vagyok. ez milyen alkat?
2013. dec. 9. 16:30
 9/9 dirtboy ***** válasza:
mindenképp vékony
2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!