Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a felfújó porok érnek...

Ezek a felfújó porok érnek valamit? Sok felfújt ember nem bírta a munkát a cégnél sem, csak ezért kérdem?

Figyelt kérdés
Remélem itt van téma szakértője, aki meg tudja válaszolni ezt!

#pumpa #műizom #felfújó por
2013. dec. 5. 16:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

wash!

ha jól olvastam ezen az oldalon a felhasználói tartalmakat, akkor te most offoltál!

na most mi köze az iskolának, a kérdéshez, én erre vártam volna választ, páran meg is adták...ellenben te elkezdtél valamit okoskodni az iskoláról.

2013. dec. 5. 20:12
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Jó, hát nem szégyen, ha valaki egyszerű munkásember, és nincs szegénykének intelligencicája, csak akkor maradjon veszteg.
2013. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Az izomtömeg nem igen függ össze az állóképességgel. Biztos keveset kardiózott az illető, ezért fárad el hamar. Ezt a hülyeséget meg hagyjuk már, hogy a kondisok gyengék. Valószínű, hogy aki 120 kg okat nyomkod ki fekve meg 200 kg mal guggol az gyenge.... De amúgy még is mit gondolsz mi az, hogy felfújópor ? Mi van ezeken az embereken izom helyett akkor ? Szivacs vagy mi a jó ég?
2013. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
ezt a wash emberkét beállítanám dolgozni a többiek közé, kíváncsi lennék, akkor hogy osztaná az észt?
2013. dec. 6. 10:35
 25/29 anonim ***** válasza:
79%

Jobban bírnám, mint te bármilyen szellemi megerőltetést ^.-


A gyengébbek kedvéért: csupán egy újabb módon világítottam rá arra, hogy sokféle tevékenység létezik, és mindenki általában abban jó, amit gyakorol. Ez sokféle tevékenység kiegészíti egymást, a világ az összessel együtt teljes, és nincs egy kiválasztott, ami Márpedig Azt Kell Csinálnia Mindenkinek, Különben Mennyire Egy Szemét. A te a te kis munkádról hiszed ezt.


(ja, és ha már munka, miért érsz rá 10:35-kor írogatni?)

2013. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 dirtboy ***** válasza:
úgylátom lett itt vita végül,igazuk van hogy mindenki abban jó amit csinál,egy küzdõsportoló sem bírja annyira a fizikai munkát nem csak a kondis ezt én saját magam tapasztaltam mikor egy oktatóval vagy mesterrel nem tudom hogy hívják õket pakoltunk le egy kamion kemény rönkfát.
2013. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

wash?

Ki írta hogy én melós vagyok?

Én ha jól emlékszem, azt írtam, hogy a sok felfújt izomzatú ember, nem bírta a munkát a cégnél...vagy cégemnél.Ha jobb így!És bizony, nálunk a főnök is dolgozik, sőt ő mutatja meg, hogy milyen tempót kövessen egy melós!

Remélem így érthetőbb voltam.

Amúgy lehet jársz iskolába, és tanulsz.Én is ezt tettem, csak ehhez a sporthoz, úgy látom nem értek.Vagy inkább porokhoz.

2013. dec. 6. 13:52
 28/29 anonim ***** válasza:
Washnak is igaza van, értem miről beszél. Mondhatnánk itt azt, hogy aki dolgozik elhülyül, mert valljuk be, az építőiparban nem csupa zseni dolgozik, VISZONT én nem ítélem el őket, ha egy ember jó a szakmájában, ugyan úgy tisztelem.
2013. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"ha jól olvastam ezen az oldalon a felhasználói tartalmakat, akkor te most offoltál! "


Wash nem offolt, csak olyan módon fejezte ki az igazát, ami meghaladta a Te szellemi képességeidet..

2013. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!