Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a felfújó porok érnek...

Ezek a felfújó porok érnek valamit? Sok felfújt ember nem bírta a munkát a cégnél sem, csak ezért kérdem?

Figyelt kérdés
Remélem itt van téma szakértője, aki meg tudja válaszolni ezt!

#pumpa #műizom #felfújó por
2013. dec. 5. 16:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hol írtam én hogy káros?
2013. dec. 5. 16:59
 12/29 anonim ***** válasza:
xD
2013. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 dirtboy ***** válasza:
100%

/De miért van az hogy ettől megnő az ember, de gyenge marad!6

a válasz egyszerű,hülyeséget írtál

nem nő meg tőle senki és ugyan úgy erős lesz,kathi béla szerintem elég erős szólja ha szerinted nem.

meg nőni meg nem ettől nő meg valaki,hanem az edzéstől és a megfelelő táplálkozástól aminek persze a kiegésztő is része lehet de az csak pár %.

2013. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13as!

az első értékelhető válasz!

és lényegében a kérdésre írtál választ, mert eddig nem arra válaszoltak.

Na de akkor erő??

miért dől ki fizikai meló során az, aki reggel odajön dolgozni, még meséli is, hogy edz, porozik, délutánra már, ereje sincs.

Ezt nem értem, ezért írtam ki a kérdést!

dirtboy!

ha tudod a választ írd meg légy szíves, gondolom, értesz ehhez!

2013. dec. 5. 17:06
 15/29 dirtboy ***** válasza:

erre több válasz is lehet.

egyik az hogy egy koxos barom az,sok ilyen van nem is tartom őket testépítőnek,valami szarral bevizesítik magukat aztán örülnek ki.


másik hogy tömegelős fázisban van és rég kardiózott valamint komoly izom mennyiséggel rendelkezik.

ha rendszeresen kardiózik akkor jól bírja a munkát,az izom mennyiség pedig azzal függ össze hogy az izommunkának sok oxigénre van szüksége,tehát jobban kell szednie a levegőt hogy ellása őket rendesen.


majd még valamikor írok ha úgy van de most mennem kell melózni ennyire volt időm.

2013. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs hozzászokva, ennyi. Egy úszó, vízilabdázó, focista bírna egész nap dolgozni? Nem, mert nem ez a célja. Ha egy pár napig csinálná, menni neki, ennyi. Ennek semmi köze a kiegészítőkhöz, mindenkivel így van. Ha egy ember soha nem használt kiegészítőt, akkor sem bírná a munkát, ha addig ült a nap 15 órájában, 8 órát meg aludt, és a mai fiatalság 90%-a nem végez fizikai munkát, max edz valamit!
2013. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

úgy látom a jönnek a jó válaszok!

én is gondoltam erre, amit írt a két utolsó, de azért furának tartottam, hogy nagydarab ember, és a munkát meg nem bírja.

2013. dec. 5. 17:34
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem a "poroktól", vagyis táplálékkiegészítőktől lesz nagy valaki és viszonylag gyenge, hanem inkább a szteroidoktól. Ezt nem fogod látni szinte senkinél, sőt inkább le is tagadják. Én is tapasztaltam (naturálosként) a teremben, hogy sokan kis súlyokkal, dumálgatva edzegetnek és látványosan nőnek és tudom róluk, hogy kokszolnak. Volt hogy edzés közben meg is kérdeztek mekkora a karom, hány kg vagyok, mert ugyanannál a gyakorlatnál amivel leszériáztám, alig bírtak belenyomni, miközben nagyobb "izom"tömegük volt
2013. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Egy példa: 110 kiló vagy, zsíros, 110 kiló vagy, izmos. A szíved tudja, hogy miért vagy nehéz? Csak azt érzi, hogy több vért kell pumpálnia. ami nem épp az állóképességnek kedvez. A testépítésben a 6-15 ismétlés, pihenő megy, ami egész másra készíti fel a szívet, mint a lapátolás pl.
2013. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Te, nagy munkásember, ha bejönnél a sulimba, meddig bírnád csinálni a feladatokat, amiket mi csinálunk? Pedig egyáltalán nem valami elit hely. Még meséled is, hogy dolgozol, van kitartásod, de mégis, hozzá se tudnál szagolni. A fizikai munka elhülyít?

Kb ennyi értelme van annak, amit hittél.

2013. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!