Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a Patikárium multivitamin...

Ha a Patikárium multivitamin komplex étrend-kiegészítőt elkezdem szedni és egyszer abbahagyom, az hátrányosan érinti majd a testépítő tervemet?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, nem edzek nagyon sokat, csak hobbiból csinálom a súlyzózást, általában otthon, kb. napi 1 órát. Nem szedek semmi szert. Van most itthon a szüleimnek Patikárium multivitamin "komplex étrend-kiegészítő készítmény vitaminokkal, ásványi anyagokkal". Gondoltam én is szedem, mert van benne pl.: magnézium, amit külön amúgy is szoktam olykor bevenni.

Tudom, hogyha valaki ilyen testépítős szert szed és abbahagyja, akkor az elég rossz, összeomlik az izomzata. Én nem akarom a végtelenségig szedni ezt, kb. addig fog tartani, amikor a 60 db tabletta elfogy. És a kérdésem lényege az, hogy akkor az hátrányosan fogja érinteni az izomzatot? Nem vagyok nagy szakértője a témának.

Ahogy belenézegettem nem láttam benne tömegnövelőszert vagy ilyesmit leírva.

Ez lenne az: [link]



2013. dec. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

jaj jaj jaj jaj jaj


"Tudom, hogyha valaki ilyen testépítős szert szed és abbahagyja, akkor az elég rossz, összeomlik az izomzata."

Honnan tudod? Forrásmegjelölést kérek. Komolyan. A válaszod után folytatjuk.

2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöktől hallottam.
2013. dec. 1. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyantól is, aki komolyan edz, heti többször, kondi teremben.
2013. dec. 1. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó. Ez nem a te hibád, ők tudják rosszul. Persze most "testépítős szer" alatt a tápkiegeket értjük, nem a koxot, utóbbira valamilyen szinten igaz, de nem értek hozzá.


Van a body.builder.hu-n egy "miért esel össze, ha abbahagyod?" című cikk. Linkelni nem szabad, keress rá, és olvasd el.

Aztán az alapismeretek nevű cikksorozatot.

2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!