Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec 100% Whey Protein...

Scitec 100% Whey Protein Professionalt érdemes venni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen jófajta! Főleg edzés után
2013. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
reggelire zabpehely + edzés után akarnám
2013. nov. 28. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van egy normális étrended és multivitaminod, igen, érdemes.

De az egyik legdrágább fajta amire csak rábökhettél volna, jobban járnál egy mhn whey, vagy myprotein impact fehérjével. Ezek ár/érték arányban a legjobbak. Mellé meg csapj edzés után glutamint, szőlőcukrot, carb-f-et, vitargot stb.

2013. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó protein, de drága. A Myprotein impact és az MHN whey gazdaságosabb megoldás.
2013. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és jobb is?
2013. nov. 28. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jobbak, mert nincsenek benne felesleges adalékanyagok.
2013. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 clint ***** válasza:
sztem a magyar divatfehérjék közül ennek van a legjobb íze, más szempontból ha az íz nem fontos van olcsóbb is.
2013. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "sima" (kék színű) Scitec 100% Whey Protein ár/érték arányban jobb, mert gyakorlatilag ugyan az és olcsóbb és speciel nekem az ízek is jobbaní ízlenek (kedvenceim: sima csoki, fehércsoki, vanília).


(Mielőtt rám förmedne valaki: tudom, hogy a Professional tartalmaz izolátumot és emésztő enzimet, de nekem semmi gondol a fehérje emésztésével és az izolátum sem lehet benne sok, mert nincs akkora árkülönbség, különben is amatőr szinten nincs érzékelhető különbség a koncentrátum és az izolátum között.)

2013. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

Whey protein concentrate and Whey protein isolate

Dextrose,

L-Leucine,

L-Glutamine,

Taurine,

Digestive enzymes (Papain, Bromelain),

Thickener (Xanthan gum), Artificial Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Natural and



Ez a prof összetétele...

Tehát már is lekövetkezethető, hogy a másodok legtöbb benne egy cukorforrás (dextróz), méghozzá adagonként 1,4g-nál több.... Pontos értéket nem tudjuk.



Mondjuk egy MHN whey

összetevője Whey koncentrátum (80-as), íz, és emésztőenzim. Tehát hozzáadott dextróz nincs benne, felesleges adalékanyagoktól mentes.


6kg = 24.490Ft


Mindenki döntse el maga.

2013. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!