Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlasz?

Milyen tömegnövelőt ajánlasz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 2 hónapja járok edzeni, de súlyban nem sok jött rám (,de látni azért a változást). Ti milyen edzés utáni tömegnövelőt ajánlasz? Olyan kéne amiben mindenből elég van(fehérje, szénhidrát, péklapát), és nem megy rá lakás jelzáloghitele. Lehetőleg kreatinmenteset szeretnék.

2013. nov. 21. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:
*Te
2013. nov. 21. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is tömegnövelő étrend kellene, anélkül nem fogsz sokra menni. Tömegnövelőből pl MHN gainer, jumbo prof, volumass 35, brutal gainer. Ezekben van elegendő fehérje. de még jobb lenne és gazdaságosabb, ha vennél egy jó tejsavóproteint és edzés után ehhez tennél 40-50 g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, maltodextrint, carb-f-et, stb.
2013. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Azt még hozzátenném, hogy nem igazán értek hozzá, szóval, jó lenne, ha olyan egyszerű paraszti nyelven jönnének a válaszok. :/

2013. nov. 21. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

azon amúgy nem tudom mit nem lehet érteni amit Montez írt de akkor leegyszerűsitem


vegyél egy jumbo proof-t

[link]

ezt idd edzés után a kilódhoz mérten(testsúly)


oszt ez ám csak egy táp kieg egész napi kaja köll tehát testsúlyód szorozva 3,5 gramm szénhidráttal és testsúlyod szorozva 2 gramm fehérjével amit naponta be köll vinned a testedbe orálisan.

2013. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt árulja el nekem valaki, hogy ha egy illető nekikezd valaminek, miért nem tud utánaolvasni a dolgoknak? Miért ilyen jellemtelen, lusta az emberek 90%? Ember, Az internet tele van azzal a tudással, ami neked kell. Persze szelektálni kellés a hülyeséget eldobni és igen erre időt kell szánni, de ha már most nem fektetsz bele elég energiát, hogy megszerezd az alapvető információkat, mit fogsz kezdeni a súlyzós edzéssel?

Hogy segítsek is, menj föl szépen a body.builder.hu-ra és töltsd le a Sárga kapszula nevű könyvet INGYEN és olvasd el.

Ne várd, hogy bárki ide le fogja írni az összes dolgot amit neked tudnod kell.

2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben írtam le.
2013. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!