Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gilbert szindrómám van. De...

Gilbert szindrómám van. De konditerembe járok, rendszeresen, emellett tömegnövelőt is szedek. Az orvosom azt mondta hogy hagyjam abba (bilirubinom 40,1-volt legutóbb) A kondizás már az életem része, ezért ne makarom abba hagyni, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez májprobléma. Azt javaslom keress fel egy hozzáértő sportorvost, ő fog tudni segíteni.
2013. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez májprobléma, igazítsd ehhez a kajálásodat vagy keress rá gyógymódot.


Gyúrni mindig lehet, de pl. cukrozott fehérjeport enni tök fölösleges, függetlenül a gilberttől. Persze cukor evéssel mindig könnyebb izmosodni.. ez tény. Csak ez számít?

2013. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Miért könnyebb cukor evéssel izmosodni? Újabban az izomrostok cukorból épülnek fel? :S
2013. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. De nagyon régóta az inzulin az anabolikus hormonunk. Az pedig csak úgy magától, hogy szép izmos lehess nem fog kispriccelni a véráramodba, mert csökkenti az élethosszodat és gyulladásokat okozna.


DE, az ember nem egy olyan, aki csak úgy hagyja a dolgokat a maguk természetes folyamatában zajlani.. Az ember fogja, megtermeli magának a legtöbb szénhidrátot tartalmazó növényeket, és azt eszi, hogy szép nagyra hízzon, jó sok inzulint válasszon ki a hasnyálmirigye.. a cukor pont ezt tudja, ezért kell izomnöveléshez. Persze van egészségesebb út is de ki tudja, lassabb? Vagy kisebb az elérhető eredmény? Mindegy, ismerjük meg a cukrot, és hogy mi történik ha megesszük. Az izmok fehérjéből épülnek fel, de sokkal többet számít hogy sok inzulin van-e, mert akkor fognak csak felépülni 'szép nagyra', csak edzéstől, csak fehérjeevéstől nem.


A kérdés az, hogy ha zsírt eszik az ember, az inzulinszint még egészséges tartományban marad, akkor milyen fejlődést lehet elérni persze magas kalóriabevitellel, alacsony ch-val, cukor nélkül.

2013. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A sima orvosok mindig azt mondják ha csak egy kis bajod van már akkor is, hogy hagyd abba a kondizást. Keress fel egy normális sportorvost, az megmondja majd hogy mit csinálj.
2013. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb orvos sportellenes. A háziorvosom eddig minden sportét beszólt. Fiatalon amikor vívtam az is baj volt, mert megterhelő, ez meg másért baj. Végül is igazuk van, sokkal jobb gyors kaján élni, és gyógyszert szedni 30 éves kortól a koleszterinre. A fiatalok is fájdalomcsillapítón élnek már, de a sportot kerülik, a lényeg hogy legyen cigi, pia.
2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez dramatizálás.


Orvosok között sok hülye van, sportot meg lehet ésszel is csinálni. A gyúrást is.. amíg az orvos nem indokolja meg hogy MIÉRT NEM addig nem kell komolyan venni. Hisztisek ők is.. ennyi, havibaj.

2013. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én végigolvastam, mit írtak erről a betegségről.

Aszondja, hogy többszörözi a koronaér betegséget, és az érelmeszesedést. Emiatt lehet - kerülni kell az erőlködést, meg a nagy meleget, ha ilyesmije van az embernek. Gondolom, mivel megállapítva még nincs, hogy akármikor kialakulhat észrevétlen, és egyszer csak elreped az érfal.


Hát... te tudod, mennyire dagadnai az ereid, mekkora súlyokat nyomsz. Én hallgatnék az orvosra. Vagy mindenképp sportorvost is megkérdeznék.

2013. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmm, para..
2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

:)

A paranoiások a túlélők.

Egyébként, a mozgás az élet, az élet a mozgás. Apám szerint.

2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!