Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gilbert szindrómám van. De...

Gilbert szindrómám van. De konditerembe járok, rendszeresen, emellett tömegnövelőt is szedek. Az orvosom azt mondta hogy hagyjam abba (bilirubinom 40,1-volt legutóbb) A kondizás már az életem része, ezért ne makarom abba hagyni, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 12:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam,és így már kommentelőnek írom hogy tömegnövelőt azért szedek,mert genetikailag vagyok vékonyabb testalkatú,a rendes étrendemmel,nem értem el akkora eredményt,mint így tömegnövelővel,de ésszel szedem.

És olvastam valami olyasmit hogy szétdurran az érfalam,a Gilbert szindrómának ahoz köze sincs,az másik betegég lehet,de köszönöm a kommenteket

2013. nov. 21. 21:10
 12/12 anonim ***** válasza:
sok izomagyú elmebeteg. a gilbert-kór miatt pont h alacsonyabb a cardiovascularis problémák aránya... de m1, nektek valamit magyarázni. bipolárisok...
2016. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!