Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Közületek ki veszi komolyan a...

Közületek ki veszi komolyan a láb napot, de őszintén?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én.
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja senki sem írni, hogy nem veszi komolyan, aki leszarja a lábnapot, az inkább ellapoz innen, nehogy sérüljön az egója. Aki meg szintén nem edz rendesen lábra, de azt hiszi, hogy igen, az meg majd írja, hogy rendesen edz :D


Én tényleg odacsapok neki (annak ellenére is, hogy messze a lábam fejlődik a legjobban), 18 sorozat+vádli.

2013. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én régen csináltam mostanában hanyagolom a guggolás miatt...mert fája derekam tőle...
2013. nov. 19. 20:36
 4/11 anonim válasza:
Én komolyan veszem, mert szerintem egy jó vádli és comb legalább annyit ér mint egy hát.
2013. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én annyIra gyűlöltem régen, hogy azt el se lehet mondani, mára a kedvencem lett :D
2013. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nikozia12 válasza:
Mivel lány vagyok én elég fontosnak tartom. Soha nem lazáznám el.
2013. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Genetikailag a combom fejlődik a legjobban, úgy érzem ha nem edzeném hónapokig se maradna le.

Utáltam eleinte a lábedzést, nem is igazán lábaztam.

Már a kedvencem lett és nem értem azokat az embereket, akik mondják milyen keményen edzenek, a guggolást meg csak videóban láttak.

2013. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se lábaztam az elején, de aztán kipróbáltam és megtetszett, szerintem az egyik legjobb érzés lábra edzeni.Én komolyan veszem, ugyan úgy ahogy minden mást.
2013. nov. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utóbbi 1,5 évben eltértem a hagyományos heti 1x egy izmot edzéstől. Tehát nincs láb nap. :D

Most hetente általában 2x guggolok, 1 lábtoló, ha kimarad valamelyik vagy belefér akkor kitörés.

Vádlizni otthon szoktam heti 3x.

2013. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Plusz 100-120 km bringa/hét. Bár már elég hideg van, télen kardiónak az air alert nevű kosárlabdázóknak készült edzéstervet csinálom némi módosítással.

Előző voltam.

2013. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!