Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » NO fokozó tapasztalatok?

NO fokozó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mostanában valamiért mindig úgy érzem hogy semmi erőm nincs az edzéshez. Tudod van olyan amikor lemész, és akkor úgy érzed hogy most szétszaggatod a vasakat, olyan hangulatban vagy, de ilyen már sajnos régen volt :( Valamiért gyengének érzem magam, meg motiválatlannak.

Az a kérdésem hogy a NO fokozó segítene e ebben? Valakinek tapasztalata, hogy melyik az amely ár/érték arányban is egész jó?

Köszi.


2013. nov. 17. 09:45
 1/8 djsonik ***** válasza:
Nitrox Therapy nagyon ütős cucc, ugye tudod hogy ciklikusan kell használni? Én azért az első hétben mondjuk ilyen motivációs videókat nézegetnék és minden edzés előtt megnézném Kathi Béláét, sok erőt tud adni. Ha csak a motiváció nincs meg ennyi is elég. Ha energiád sincs akkor dobd be a NO fokozót. De csak ésszel.
2013. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
az no fokozó inkább edzés közben hozza meg a kedvet..
2013. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A motivációs videó nem elég sajna. Fáradtnak érzem magam sokszor edzés előtt. Egyes gyakorlatoknál az eddig emelt maximális súlyokhoz sincs erőm. Ezért gondoltam a no fokozóra.
2013. nov. 17. 10:57
 4/8 djsonik ***** válasza:
Én mikor bedobom a Nitroxomat, már edzés előtt 30perccel megiszom és 10percre rá úgy pörgök hogy nem bírom ki hogy ne bicóval mennyek a terembe mert kell a mozgás, és attól bizony úgy fogod érezni megint hogy te most széttéped a vasakat. Ha heti 3szor edzel akkor szerintem 4hónapig ihatod folyamatosan, viszont ha heti 5x akkor idd 2hónapig folyamatosan aztán 2-3 hétig eddz anélkül hogy a legközelebbi "terápiánál" újra érezd a hatását.
2013. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez így egész jól hangzik, köszi a segítséget!
2013. nov. 17. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki a war machine-t vagy a myo blitz-et,ha engem meghajtott,te fejre állsz tőle:D
2013. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 djsonik ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Minden szervezet máshogy reagál az edzés előtti formulákra, én pl a Hot Blood-tol bealudtam míg egyik ismerősömnek nagyon bevált.
2013. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen azért mondtam hogy nekem semelyik nem hat de ezek voltak még úgy ahogy jók ezért ajánlottam próbálja ezeket mert ezek elég erősek
2013. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!