Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál tömegnövelésnél 47...

Naturál tömegnövelésnél 47 ről 52 re nőtt a karom mérete, ez mennyire átlagos,5 hét alatt?

Figyelt kérdés
Csak c-vitmain, és edzés előtt kreatin megy, semmi más.

2013. nov. 16. 13:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
NAAAA:P mégis:D 5 hét alatt nőtt 5 centit?heti 1 karedzés volt gondolom:D
2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
többi izom csoport is ilyen fejlett?:D
2013. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
utolsó, ha kicsit visszaolvasol, egy versenyzővel aki szintén írt ide, kitárgyaltuk, ez mondhatni természetes egy versenyző, vagy komolyabban edző embernél, mikor diéta után szénhidrát terhelésnek teszi ki a szervezetét:)
2013. nov. 30. 19:56
 24/30 clint ***** válasza:

én a képen nem egy 52-es kart látok már bocsi, inkább 10 centivel kisebbet, egy másik képet kéne feltölteni.

Koksz mellett nem fejlődik 5 centit egy bicepsz, lehet genetikai csoda vagy, de kevés a valószinüsége...

2013. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

nem is koxtól fejlődött, ennyit, gondolom elolvastad az egész kérdést, ki van írva, h diéta után, tömegelési időszakban, kreatin szedve értem el ezt az eredményt.

de mivel ez nálam minden évben így zajlik, télen tömegelés van, ilyenkor megnő minden testméretem, nyáron, pedig szálkásítás, akkor kb 45-46 ra megy le a karom, de akkor már nagyon eres.

2013. dec. 1. 12:35
 26/30 clint ***** válasza:

a fényképen levő kar nincs 52, szerintem rosszul mérted...

Szálkásítás után kreatin ide vagy oda nem nő 5 centit, de ha mégis kérlek add meg az elérhetőségedet privátban és jelentkezz pesten az általam megadott helyen nálunk és profi versenyzőt csinálunk belőled, plusz tvben is benne leszel ez ugyanis egy rekord...

2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

clint

a képen látható kar pont annyi!

nem mértem rosszul:)

az alkarom van majdnem 40centi...nem a felkarom, mint ahogy írtad:)

2013. dec. 1. 17:27
 28/30 A kérdező kommentje:

jah most olvastam végig mit írtál...

biztos h nem versenyeznék, rengeteg ismerősöm van ebben a sportban, de a szervezetemnek ez nem hiányzik...még a naturál versenyfelkészülés sem:)

de amúgy köszönöm az ajánlatod...

hidd el sok emberrel készültem már, mint edzőpartner...de amiket a diéta utolsó szakaszában csinálnak nekem soha nem kellene.

gondolom te is ilyen körökben mozogsz, ezt az életmódot ne ajánlgasd másoknak, mert nagyon kemény.

én inkább egy hobbigyúrósnak megmaradok...

a végére:)

mikor egy tesco zacskónyi koxtól felpiszkált ember mondja, h szinte hihetetlen h ezt naturálan tudom így csinálni, ekkora tömeggel, akkor csak van abban a jó genetikában valami:)

2013. dec. 1. 17:33
 29/30 clint ***** válasza:
én nem vonom kétségbe, hogy jó a genetikád, de hogy pár hét alatt 5 centit nőjjőn a kar, az egyszerűen rekord kell legyen, talán koksz mellett is...
2013. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

valószínűleg érzékeny lehet a testem, a vízvisszatartásra , mert mikor diéta után szénhidrátot vissza töltöm, és kreatint fogyasztok mindig ez van...

de ezért könnyen is tudok fogyni, mikor tavasszal szálkásítani kezdek.

2013. dec. 1. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!