Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kortizol szint csökkentése?

Kortizol szint csökkentése?

Figyelt kérdés

Vérvétel szerint magas a kortizol szintem. Aki ért hozzá, úgyis tudja hogy ez egy izombontást eredményező hormon.

Olvasom most a shop buildert, a biotechet, google-t böngészem, de nem tudom mit higyjek, tényleg jó megoldás lenne erre a tea iszogatás(és ha igen milyen tea?) és a zsíros halfajták evése? (amíg nem jutok vissza dokihoz addig szeretnék tanácsokat kapni. A legtöbb orvos (sajnos) nem ért a testépítéshez, szerintük még a tejsavó protein is méreg.. gondolom nem csak az én dokim ilyen.



2013. nov. 12. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez így, hogy zsíros halak, félrevezető lehet. Elsősorban a tengeri halakról (és sok más egyéb élőlényről) van szó, amelyeknek nagyon hasznos zsírtartalmuk van. De talán olcsóbban jössz ki, ha tápkiegben veszed meg a halolaj kapszulát, marine omega3-at, n-2 PUFA tartalmú készítményeket. Elvégre nincs mindenkinek lehetősége minden nap tengeri halat és rákot ennie.

A tea még ennél is kevésbé volt konkrét, ebből millióféle van, és még nincs is egyértelmű párhuzam a kettő között. Esetleg kérdezd majd meg az orvost, ő milyet javasol.


Egyébként nem mondtad, mennyire magas. Sok érték lehet magasabb, mint a meghatározott határ, de nem mindegyiknél ad instant aggodalomra okot akár csak egy pici túllépés is. A napszak és a te állapotod milyen volt?

Egyszeri magas értéket még nem veszünk egyből készpénznek, de gondolom ezért is fogsz visszamenni még egyszer legalább.

2013. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!