Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem vagyok kövér, vékony...

Nem vagyok kövér, vékony vagyok, de a hasamon van egy kis felesleg, ezt csak diétával tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem nagyon akarnék fogyni, mert így is vékony a karom, lábam..de tudom, nincs helyi zsírégetés.
2013. nov. 6. 19:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
Már miért hinnék a helyi zsírégetésben? Képzeld, ahogy például az oldalamon tartom magam, még a hátam is megerősödött. Nem kell mindig testépítésben gondolkodni, főleg nem lányok esetében. Az meg nagyon gagyi feltételezés, hogy mivel én ezt említettem, ezért hiszek a helyi zsírégetésben. -_-
2013. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom..

Én ugyan nem pontoztalak le, de ezt a hozzászólást:

"Én a helyedben simán Rubint Réka edzést csinálnék, a 20 perceset hasra. Szerintem az lenne neked a legjobb, és nagyon szép lapos lesz tőle a has."


Egyszerűen nem tudom máshogy félreérteni, de simán lehet az én kommunikációmmal, mondatértésemmel probléma. Igazából mindegy, csináljátok.. Gondolom leírtam azt is hogy mi kell (vagy másik kérdéshez?), most már akkor van választási lehetőség.


De azért: fegyencedzés + taichi előre.

2013. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én megértem, hogy manapság mindenki nagyon okos, meg testépítő, meg kegyetlenül edz, de ha valaki nem akar sportolni, és csak néhány kilótól akar megszabadulni, akkor is jöttök ezzel, hogy fegyencedzés meg szigorú diéta meg fehérje így, fehérje úgy. Ezt én túlzásnak tartom. Ráadásul ez esetben is egy női testről beszélünk, nem pedig egy férfiéról... de mindegy, persze, hogy én vagyok a hülye... :)
2013. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Még valami... amit nem csinálunk, azt nem fikázzuk. Ésszerű és így korrekt. Nő létemre igen, aerobikozok, csináltam már mást is, és tapasztalatból beszélek. Például ha olyan kérdést írnak ki, hogy feneket akarnak feszesíteni, akkor írjátok a guggolást. Csak megsúgom, hogy egy Rubint Réka aerobik guggolással van tele.
2013. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Fegyencedzés? Egy csinos vékony lánynak? Te normális vagy? Meg taichi?? Eszednél vagy? Mi lenne ha nem írnál ide többet?!


A kérdezőnek csak annyi a "baja", hogy mozgásszegény életmódot folytat, ezért van egy pici hasa. El kellene járnia a barátnőivel valami laza sporttevékenységet folytatni. Hogy mit, azt majd eldönti - amihez kedvük van. Ennyi.

2013. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A taichi az egyik legjobb mozgásforma, de kell hozzá általános erősítés.


Jó, nem tagadom hogy tisztában vagyok vele: átlag magyar nők egyik értékét sem fogják fel. Tudom.. igazából tudom, de azért hátha.


Szóval, hogy ne erőszakoljanak meg bármelyik bokorban, minimum kellene érteni egy kis harci taichihoz, wudang kungfu alapú önvédelemhez vagy systemához. Ez egy óriási hiányfolt a magyar nőknél. De mondjátok hogy neeem, nincs igazam - csak konkrétan akkor fojtanak meg titeket amikor akarnak.

Ma edzés után sötétben, hazafelé olyan közel mentem egy telefonozó, egy helyben álldogáló csajhoz, anélkül hogy felém fordult volna (nem voltam halk, meghallott ez biztos) hogy ott törhettem volna el a nyakát. Bármi erőlködés nélkül. Most ez normális... Nem, de mindegy, ez van nem szóltam be neki, nem mehetek oda minden emberhez és világíthatok rá az egyértelmű (és adott esetben életveszélyes) hibáira. Meg minek érdekeljen.. majd érdekel, ha fizet pénzet az oktatásért.


Szóval a másik, a fegyencedzés. Minimum egy ilyen szintet kellene tartani. Tehát az, hogy nem mozgunk, vagy időszakosan kicsit rágyúrunk seggre - hasra, vagy eljárunk futni nyáron a margitszigetre ez nem színvonal. Az életed komoly alapja az edzésed és az étkezésed. Állj ezekhez hozzá sz.arul, és egy kalap moslék leszel. Persze nem lelkileg, biztos csodálatos, okos, kedves emberek vagytok de.. az élet sajnos nem csak ennyiből áll. Hagyd ki a rendszeres és értelmes edzést az életedből, és egyik alapvető támaszod fog megszűnni. Egyél össze-vissza (megint csak ész nélkül), és nézd meg magad.. Ezeket nem lehet eléggé hangsúlyozni.


A fegyencedzés márpedig egy alapvető, nem túl bonyolult de kellően átfogó erősítő edzésterv, a tai chi.. ezt még mindig úgy gondolom hogy nem fognátok fel, mert nem igazán készített fel titeket az itteni társadalomban.. semmi erre, de tekintsetek rá önvédelemként. Nyilván ez picit idealizált, mert most nem divat így oktatni, de benne van a lehetőség. Meg ugye járulékos előnyökkel jár mégis, van azért értelme csak formázgatni is. Ha ügyes vagy, akkor rögtön egy jó kis láberősítés guggolások helyett, mennyire szép és nőies lennél, ha taichiznál? Én biztosan tisztelnélek, ez egy emelkedett mozgásforma, legyen igény rá.

2013. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!