Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem vagyok kövér, vékony...

Nem vagyok kövér, vékony vagyok, de a hasamon van egy kis felesleg, ezt csak diétával tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem nagyon akarnék fogyni, mert így is vékony a karom, lábam..de tudom, nincs helyi zsírégetés.
2013. nov. 6. 19:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

ja és lány vagyok :)

160 cm, 48 kg

2013. nov. 6. 19:54
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
De legalábbis fogd vissza a kenyérevést, tej-szénhidrátfogyasztást.
2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
miket ehetek főként? és miket hanyagoljak a szénhidráton, tejen és kenyérféléken kívül?
2013. nov. 6. 20:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak diétával tudod, és én nem is ajánlanám, hogy diétával próbáld meg eltüntetni. Megvan az a rossz mellékhatása, hogy leépül az izomzatod, ha egy kicsit is rosszul csinálod. Csinálj tömegnövelős (erősítés bemelegítés után) és kardió (hosszabb futás, úszás, stb. erősítés nélkül) edzéseket is. Lehet, hogy nagyobb lesz picivel a tömeged, de nem fogsz kinézni máshogy. Az a kis felesleg is lemegy, ha jól csinálod. Az izomtömeg megnövekedése miatt lehetsz nagyobb tömegű. De ettől még nem kell félni, csajos maradsz attól még, hogy van egy kis izmod.


És akkor még egyszer: ha van időd sportolni, akkor inkább ne a diétával próbálkozz. A kettő közül a diétázást könnyebb elszúrni.

2013. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, te csaj vagy. Az aerobic is teljesen jó kardió edzésnek.
2013. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. nov. 6. 20:18
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Az ember hús-zöldségevő.


Ez azt jelenti, hogy mindenféle húst (zsíros, nem zsíros, hal, tojás, fehérhús, vöröshús) igen jó táplálék, jól emészthető számunkra illetve egy csomó növény - a növények többsége egyébként ugye gluténmentes és alacsony keményítőtartalmú.

Csak néhány magas keményítőtartalmú növény van, mondjuk egy bő tucat, amik sajnos elkezdték uralni az étrendünk nagy részét..


De rengeteg jó zöldség van, olajos magvak, és valamennyi gyümölcs is belefér a legtöbb ember étrendjébe, fogyás / súlykontroll nélkül is, hiszen kiesik egy csomó felesleges keményítő és anabolikus (hízós) hatású tejtermék.


Ezeken kívül még mondjuk a gombák ehetőek gond nélkül, algák - bár ezeket szokták simán zöldségekhez sorolni, amivel nincs is baj.

2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. nov. 6. 20:36
 9/16 anonim válasza:
0%
Én a helyedben simán Rubint Réka edzést csinálnék, a 20 perceset hasra. Szerintem az lenne neked a legjobb, és nagyon szép lapos lesz tőle a has.
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyilván. RR csak egy amatőr fitnesz guru, helyi fogyás, zsírégetés pedig nincs.


Gondolom akinek Réka edzése ideális, az még hisz a lokális zsírégetésben. De.. nem sétálnak emberek vízen, nem a hitvilágunk alakítja a világot.

2013. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!