Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelni akarok és most...

Tömegelni akarok és most szedtem el egy 100%whey pro (3kg) fehérjét mellete szedtem ch de inkébb formásodtam mint tömegelödtem volna, melyik fehérjét válaszam? Kinek mi a véleménye/tapasztalata?

Figyelt kérdés

95 kiló vagyok 2 éve edzek. Jó mert diétáztam és jól le pucoltam magam ezzel a fehérjével úgy mond.

Mielőtt kérdeznétek rendben van a kajázásom 60 kilóval kezdtem a sportot.


ez amit szedtem: [link]



És ez az amit néztem nem tudom melyik lenne jó mert tömegelni szeretnék, mert erről a termékről csak az izt irták vélemény hogy hány kiló jött fel vagy ilyesmi nem találtam..



[link]



2013. okt. 26. 13:01
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
a kajával nem stimmelt valami azért nem sikerült az izom tömegnövelés.
2013. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most érettségizek szóval késön érek haza kajáázom a suliba olyan 5 étezés van egy nap de akkor mindegy hogy milyen fehérjét veszek? Mert eddig mindig tömegnövelött vettem ezért nem nagyon vagyok még benne ebbe a témba jártas
2013. okt. 26. 13:06
 3/21 dirtboy ***** válasza:

mindegynek nem mindegy de ha veszünk két tejsavót akkor nincs olyan hogy egyik szálkásít másik tömegel.

az étrenden múlik a dolog nem a kiegészítőn.

tömegnövelőt ne vegyél vagy ha veszel akkor minőségit vegyél magas fehérje tartalommal.

egyébként jobb külön venni fehérjét és gyors ch-t esetleg még kreatint.

így magadnak kevered az arányt valamint kreatint is tudod kúra szerűen szedni.


az étrended tápanyag tartalmát pedig ki kéne számolod hogy tudd miből van kevesebb mert ha fogytál és közben meg nem akartál akkor valami kevés.

2013. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem jön a heti 0,3-0,5 kg tömeg, akkor nem jó az étrended. Nem vagy kalória pluszban, több kaja kell. És ez nem egy proteinen múlik.
2013. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó jó rendbe vágoma étrendet akkor mindegy melyik fehérje? a kettő közül? veszek egy ch-t meg kreatin monohidrátot tömegnöveléshez jó nem?
2013. okt. 26. 14:16
 6/21 dirtboy ***** válasza:
ezt a basic wheyt nem is merem,a fehérje %a sem valami magas.
2013. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Két hasonlónál mindegy, de a basic wheyben sok a cukor, alacsony a fehérjetartalma is. Én inkább az MHN wheyt javaslom. Mehet mellé gyors ch és kreatin. Gyors ch csak edzés után menjen mellé. Reggel teheted a proteint pl a zabpehelyre.
2013. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
okés akkor maradok annál
2013. okt. 26. 16:19
 9/21 kakao01 ***** válasza:
a basic whey elvileg nagyon finom
2013. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azzal nem sokat érek :D amugy hogy szedjem a 100% whey prot ugyan ugy 2 adag 40g?
2013. okt. 26. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!