Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj az alkaromban a csont?

Miért fáj az alkaromban a csont?

Figyelt kérdés
Bicepsz francia rúdról van szó, idáig 35el csináltam, most felmentem 42re, és amikor csinálom, fáj az alkaromban a csont a mozdulat közben de nem vészes, amikor leteszem a rudat, akkor pár másodpercig nagyon fáj az a rész. Ez mitől lehet?
2013. okt. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl hirtelen nagy súlyt emeltél, és nem tudod kivitelezni szabályosan a gyakorlatot de az alkarod erősen leterheled vele. De lehet valami egészen mástól is amit én nem tudhatok. Hogyha szabályosan csinálsz mindent nem ártana vele elmenni orvoshoz ha nem szűnik vagy súlyosbodik
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fiatalabb koromban nekem is volt ilyen problémám. Túl nagy a terhelés neki. Vegyél vissza a súlyból és nem lesz gond. Ne erõltesd
2013. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tok ugyanez a problemam volt! En kihagyom azota a scott-pados bicepszezest es inkabb csinalok allva vagy maskepp. Es szepen idovel elmult az alkar fajdalmam is. Nemreg kiprobaltam de megint fajt ugyhogy ezekszerint nem mindenki birja...:)
2013. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem scott padon hanem állva csináltam, kiprobálom padon géppel, hátha jobb:) köszi a tippeket
2013. okt. 25. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!