Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító diéta milyen a...

Phoenix25 kérdése:

Szálkásító diéta milyen a legjobb?

Figyelt kérdés
valaki tud olyat ami be is vált? és nem olyat hogy likell számolnod a zsirokat stb hanem kész kajákat :)

2013. okt. 25. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig számolni kell, mert a testsúlyodtól függ, hogy mennyi fehérje, ch és zsír kell. Az nem jó megközelítés, hogy csak kajákat írunk, mert ha kalória pluszban vagy, akkor nem tudsz zsírt leadni. És a megfelelő kajákkal is simán lehetsz kalória pluszban, szóval nem mindegy a mennyiség és az arányok.

Egyébként a bodybuilder.hu-n találsz étrendeket testömegre ajánlva.

2013. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így normálisan szálkásítani elég nehéz. Már csak azért is, mert a feldolgozott, kész vagy majdnem kész ételek általában nem olyan arányban tartalmazzák a makrotápanyagokat, ahogy az nekünk ideális volna.


Egy lehetőség volna, hogy olyan étteremben eszel, ahol kérhetsz szálkásító diétába beleférő kajákat (roston húsok, saláták, öntetnek olajok) csak hát ez elég körülményes lenne. Egyrészt, mert drága, másrészt, mert azért napi minimum ötször étterembe járni elég időigényes és még mindig nem tudnád pontosan megmondani a bevitt tápanyagmennyiséget, csak saccra.


Tudod, mi fér bele a szálkásító diétába, ezeket veheted.


A zöldségeket alapból készen veszed, legalábbis én a mosáson kívül nem csinálok velük semmit, az olajokat szintén nyersen viszed be, elkészített sovány húst meg vagy találsz, vagy megcsinálod magadnak, mert nem olyan ördöngösség az.

2013. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt a kaját eszed mindig, akkor kezdd úgy, hogy csökkented a mennyiséget, aztán szép lassan lecsökkented, majd kiveszed a zsíros kaját, majd a szénhidrátot csökkented, és a fehérjét, csirkemell, hal pedig feljebb emeled, de a legjobb ha számolod, meg írod, mert akkor tudod követni, hogy mi az ami jó neked, mivel mindenki más...
2013. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
74kg vagyok 177cm :)
2013. okt. 27. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz te szálkásítani?

Lány vagy?

2013. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fiu vagyok mert van rajtam felesleg..:(
2013. okt. 29. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, bocsi, most már látom.

Hát, leírtuk mi a kulcsa, megtervezett diéta és aerob edzés. Hajrá!

2013. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!