Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves leszek fiú vagyok kis...

16 éves leszek fiú vagyok kis mértékű tyúk mell ellen segít e a fekvő támasz és a fekvenyomás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ellen csak a szálkásító étrend és az aerob edzés segít.
2013. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, tudod mi az a tyúk mell?

Ha leszálkásít, csak rosszabbul fog kinézni.

Kérdező, igen, ha edzéssel és tömegnövelő étrenddel pakolsz rá egy kis izmot, akkor valamennyire befedheti, de ha pl. akadályoz az edzésben vagy ilyesmi, akkor megfontolandó lehet a műtét.

2013. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de áthúzással és tárogatással jobban jársz, azok hatásosabbak.
2013. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok köszi meg elég vékony vagyok azért is látszik nem ártana felszednem pár kilót igaz?
2013. okt. 23. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy cipőben evezünk, nekem is van egy enyhe tyúkmellem, ráadásul jó vékony is vagyok, ölég röhejesen nézek ki :)

Ha nem akadályoz az edzésben, a rápakolt izomtömeg sokat segíthet(persze mindenre kell edzeni).

2013. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok kösz am nem tudtok más oldalt ahol tömegnövelőt és kondi gépet lehetveni mert a shop buliderre nem enged be vmi vírust ír ki
2013. okt. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!