Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy már 1 nap...

Lehetséges, hogy már 1 nap után észrevehető a kreatin a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem az első kreatin kúrámat és ma voltam EKG-n, kiskorom óta járok mert szívzörejem van/volt. Ma azt mondta, hogy a zörejnek már nyoma sincs, a vérnyomásom is rendben van (120/60), csak az EKG-m volt rossz, eddig mindig jó volt, így 3 hónap múlva kell mennem kontrollra. Már nem is kellett volna visszamennem, de még egy ilyet akar csinálni. Azt mondja, hogy a tápkiegeket ne szedjem, mert ha abbahagyom akkor zsír lesz belőle (itt már kicsit húztam a számat, hogy mit is akar mondani?..) meg hogy úgy néz ki nagy súlyokkal dolgozom, mert a bal kamrámat nagyon terhelem, hogy elég lenne nekem 20 kg is (72kg vagyok...). A legrosszabb az az egészben, hogy anyám is ott volt, aztán most be vannak szarva, hogy mi lesz velem... Azon gondolkodtam, hogy míg nem megyek el a kontrollra pihennék vagy mit kéne tennem? Lehetett ez a kreatin miatt, vagy túl lehetek edzve? Milyen tünetei vannak a túledzésnek? Napi 7-8 órát alszom, kajám rendben van, de tápkieg nélkül nem tudnám bevinni a megfelelő tápanyagot, csak ezt a szüleimnek nem tudom elmagyarázni, azt mondják, hogy akkor egyek annyit amennyi van és azt ami van... Heti 3x edzem, hétfőn, szerdán és pénteken, de nem dolgozom nagy súlyokkal, éppen úgy van, hogy a sorozatok végén már elfárad az adott izomcsoport, túl nagyokkal nem is tudnék... 18F

2013. okt. 22. 19:14
 1/1 anonim válasza:

Csak annyit tudok mondani hogy egy fehérjés táplálékkiegészítőtől maximum a vesédnek lehet baja ha nagyon túladagolod, szóval azt nem érdemes elhagyni szerintem semmiképp.

Nekem a kreatintól se volt soha semmi bajom, de az adagolásra ott azért figyelni kell, kúraszerűen szeded?

2013. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!