Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek elkezdhetem ujra...

Szerintetek elkezdhetem ujra a Kreatin Kurat?

Figyelt kérdés

6 hėtig szüneteltem a Kreatinnal de ez idö alatt szedtem a jumbo proffesionalt amibe 6.6 Gramm Kreatin van ės mėg anabolic wheyt is szedtem amibe kb fėl Gramm kreatin van azzaz 7 Gramm Kreatint vittem be a fehėrjėböl es a tömegnövelöböl .


Szerintetek Iggy nem erst semmit a szünetelės?


Elkezdhete ujra Igy a Kreatin kurát?



A válaszokat elöre köszönöm:)



2013. okt. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet. Nekem is most jön a szünet, közbe viszont tolni fogom a jumbot. Utánna meg hát valahogy elkell kezdeni,c sinálok egy kúrát. Igaz hogy közbe is megy be kreatin a jumbobol de azért az nem egy akkora mennyiség ami elengednő lenne alapesetben.
2013. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo akkor elkezdem kösz a választ?
2013. okt. 16. 23:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs a ?-ėrt:)
2013. okt. 16. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:

De azért válrok énis választ, ha esetleg valaki oksoabbat tud mondani. Mert lehet hogy én is rosszul gondolom, de ezt a véleményt hallottam több helyről :)

első voltam

2013. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kreatint lehet egész életedben folyamatosan is használni, nem fontos kúraszerűen. Ha kúraszerűen akarod, akkor kell 1-2 hónap szünet, ami itt nálad nem történt meg, hiszen napi 7 gramm az majdnem (illetve testtömegtől függően valakinek igen) a fenntartási mennyiség.

De ettől még mehet továbbra is a kreatin, csak szerintem nem kell töltened, hiszen folyamatosan ment nálad a fenntartás.

2013. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tap bela ***** válasza:

Ha folyamatosan, napi szinten ittad a jumbot, abban a bazi nagy adagban, ami a dobozra rá van vésve, akkor bevitted azt a creatin mennyiséget aminél többet minek kell még bevinni?!?! Csak nem valami 130kg-os pali vagy, aki kemény hardcore edzést végez napjában ...?!


Tehát minek erre még creatin kúra. Meg írtál valami proteint amiben szintén még van creatint?!?! Bár gőzöm sincs egy minőségi proteinbe minek creatint?!?! Főleg, ha a proteint esetlegesen napi szinten 3-4 shakerrel is meg lehet inni?!?!

2013. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!