Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alapszintű konditerem mennyibe...

Alapszintű konditerem mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó gépekkel, de nem luxus gépekkel.

Csak kíváncsiság képen, mennyibe kerülhet?


Aki két évet edz mondjuk havi 20eFt-ért az elkölt kb 500eFt-ot. Ebből kijön egy alapszintű géppark? Nyilván nem. :)



2013. okt. 21. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Havi 20 ezer? Havi 6-8 ezer forintért már normális terembe veszel havibérletet!
2013. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk havi 1000 forint, és megteszi.
2013. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Glissade* ***** válasza:
100%

Milyen 20. 000ft- ról beszélsz te?

Vagy én járok olcsó helyekre?

2013. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Budapesten 5000Ft egy dohos pince, 15-20eFt egy felső kategóriás hely, én csak honlapról néztem ki.


1000Ft-ért nem tudom milyen terem van, de annál még a börtön is többe kerül :D


Lehet kicsit túloztam, azt gondolta ennyi a havibérlet.

Én nem járok, tehát nem tudom, csak amiket a honlapon látok kiírva.


Na de a kérdés nem is ez. Hanem mennyiből lehet egy kis házi termet kihozni? Az önkormányzat nem létesít, ha megkérik? Nekik egy nagyobb kerületben ez nem pénz.

2013. okt. 21. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10000 forintért már a legjobb termek mennek. 20 ezerért maximum wellnessközpontok vannak, ahol edzeni úgysem tudsz. Házi terem? Mit akarsz berakni attól függ. Lehet 20 ezertől milliókig!
2013. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tök normális terem 6-8 ezer ha diák vagy még olcsobb

amugy kb ennyibe kerül:

használt súlyok szerelhető :80kg kb 20ezer nagyon olcsón

kétkezes rúd :5ezer

Húzódzkodó rúd: 2ezer

fekvenyomó pad: már olyan 20k-tól normális

egykezes rúd 2 db: 3 ezer

kb ennyi elég kezdésnek:

ez olyan 50 ezer ft

2013. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Glissade* ***** válasza:

A honlapon szereplő árak nem feltétlenül mérvadóak!

Mindig vannak akciók, kuponok amellyeket a konkurencia miatt nem tesznek ki a honlapra.

Menj be a terembe és kérdezd meg.

2013. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz konditerem alatt. Mert egy házi edzőszoba, amiben van egy fekpad, húzódzkodó meg pár súlyzó, az szerintem nem konditerem. Ez tényleg megvan olcsón, pláne ha használt cuccot veszel.


De ha már egy csigás gépet, egy jó guggolóállványt akarsz, az megdobja a költségvetést párszázezerrel, de még mindig egy edzőszobánál tartunk, ami viszont profi.


Ha neked komplett konditerem kell, az szerintem pár milla alatt nincs, és egy személyre felesleges is. Az önkormányzat meg szerintem letojja a konditermet :D


S én is azt látom, hogy 15-ből már egy ultrasznob helyen is bőven kijön egy hónap.

2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem rég zárt be a 15.kerületben az 1 ik konditerem, akkor a tulaj megpróbálta eladni a felszereléseket, a súlyokat, mert nem volt számára már nyereséges (középszinten felszerelt konditerem volt, Tóth Dani még eleinte ide járt, le majd kinőtte a termet). Akié a terem volt eladta ugyebár a súlyokat + felszereléseket millió körül, a helynek a fenntartása, meg nyáron 150-170 ezer körül jött ki (önkormányzati iskolában helyezkedett el) télen picivel többe, mivel fűteni kellett.
2013. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!