Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítés vagy zsírégetés?...

Izomépítés vagy zsírégetés? Melyiket tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam nem lehet egyszerre a kettőt.

A felsőtestemen a hátamat, oldalamat, és hasamat szeretném edzeni, hogy a bordáimat eltakarja egy kis izom, mert szerintem nagyon kilátszanak. Sokszor mondták hogy de sovány vagyok, meg egyek többet.. Pedig rendesen eszek...

Nagyjából az összes háj a combomra és a fenekemre ment (körte alak vagyok, tudom..). Tele vannak striákkal meg narancsbőröm is van... Innen fogyni szeretnék, edzeni rá, hogy ne ilyen löttyedt formája legyen.


Iszom rengeteg vizet, elkerülöm a cukros ételeket meg használok a csíkokra is krémet. Nem vagyok testépítő, csupán ez a kategória tűnt a leghelyesebbnek a kérdésem kiírására. 16/L



2013. okt. 21. 14:08
 1/4 clint ***** válasza:
Zsìrégetés mindenképp.
2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, diétázni kéne mindenképp, de mellette edzeni! Ez megakadályozza hogy izmot veszíts (azt a keveset is ami van), viszont normális szálkásító diéta kéne, nem a 6 után nem eszünk kategória!
2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kilátszanak a bordáid, én tömegelnék először.
2013. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is inkább egy moderált tömegeléssel kezdenék, megpróbálni kihasználni a kezdő effektust, amikor tud zsír is le, meg izom is fel (de persze korlátozott mértékben). Aztán ráállni egy határozottabb irányra.

De képpel többre mennénk.

2013. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!