Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a 100% Whey...

Mi a véleményetek a 100% Whey Pro (MHN) - ról?

Figyelt kérdés

Még nem eszek tápkieg.eket, most szertném elkezdeni. Az edzés utáni tejsavófehérjeporok között viszont nem tudok választani. Vagy a fent említet por, vagy a 100% Whey Protein Professional (scitec). Kb ugyannyi fehérje van mindkettőben, de az MHN termékében nincsenek olyan egészségtelen adalékanyagok, mint a másikban. Plussz az ára is olcsóbb.

Ami miatt elbizonytalanodtam, az az íze... Rengetegen írták, h ragad, habzik, és nagyon rossz íze van. Mindenképpen vízzel innám. Nektek mi a véleményetek a ízéről? Melyik ízesités a legfinomabb? És mi a véleményetek a sciteces por ízéről, oldódásáról?



2013. okt. 19. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most kókuszos csoki van és nincs vele gond.
2013. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem az ízéért kell szeretni. Edzés után lenyeled és kész! Egyébként nem vészes, nem kell rajta ennyit hisztizni. A sciteces jobban oldódik, töményebb az íze (összehasonlítva pl. a mhn és a scitec fehércsokis eperjével óriási különbség van, de csak mert utóbbiban rengeteg fölös cucc + cukor van, attól ilyen émelyítően édes).

Vedd az mhn-t, vagy a myprotein impact natúrt. Az ízével meg ne törődj, nem úri vacsorához iszod!

2013. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MHN nekem jobban bejön, mert nem TÚL édes. A Scitec fehérjék édessége egy idő után már sok.
2013. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tap bela ***** válasza:
100%

Igen, az MHN 100% whey ebben a szegmensben igen jó. Egyrészt mivel 100%-ban whey konctrátumból áll + ízt + emésztőenzimet kapsz. Tehát hozzáadott szénhidsrátfajták, felesleges adalékanyagokat nem tettek hozzá.


Ráadásul, most két fajta csomagban is van, ha valaki még olcsóbban szeretné megvenni, bár a 13.000Ft/3kg is jó ár.

2 db 3kg-os 25.000Ft, illetve 1 3kg-os protein + 1 4kg-os tömegnövelő 23.900Ft.

2013. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az íze eddig jó (holland-csoki, állítólag az a legjobb, bár én még nem kóstoltam más ízt), hogy milyen lesz az eredménye, az majd kiderül :)
2017. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont tegnap 18:57


A kérdés már majd' 4 éves :D

Szerintem a kérdező azóta már döntött :)


Ja és ne "eredményt" várj tőle, mert nem anabolikus szteroid, hanem fehérje. Kaja. Tápanyag. Mint a rántott hús, csak nem zsíros...

2017. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

Ez egy összetett kérdés....

Először is, hogyan lehet kb. annyi fehérje az egyikben mint a másikban?!? Ha az MHN fehérje csak fehérje + íz + édesítő, akkor az valószínűleg több valós (!!!) fehérjét tartalmaz, mint az általad említett másik amiben sok más adalékanyag is van.


Ha egy termé knem tartalmaz állagjavítót, habosítót krémesítőt stb. stb. akkor természetes, hogy más az íze az állaga.


Hogy melyik íz finom?!?! Ez egyén függő. Erre nem lehet válaszolni.


10.000Ft-ért szállítás költség mentesen ár/érték arányban az egyik legjobb termék. Főleg, hogy akár 2.500.-Ft-ért 1 kreatint, vagy 4.990.-Ft-ért akár 1kg glutamint is vehetsz hozzá. Amivel keverve akár edzés utáni italt is készíthetsz vele, egyéni igényednek megfelelőt.

2017. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!