Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Belső comb, csípő és fenék...

Belső comb, csípő és fenék formálás?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 51kg, mégsem vagyok elégedett a belső combommal és a csípőmmel. Hogyan, milyen gyakorlatokkal tudnám formálni az izmot? A guggolást ne írjátok, a térdem miatt nem tudom elvégezni rendesen. Valamint valami edzés fenékre?
2013. okt. 18. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni szeretnél, akkor még mindig a legjobb a guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lépcsőzés.
2013. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
otthon végezhető gyakorlatok kellenének, terembe nincs időm elmenni. Amihez térd kell. az nekem nem jó sajnos :(
2013. okt. 18. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor szinte semmi lehetőséged nincs.

Vagy megerősíted a térded vagy ba.szhatod.

2013. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még talán gumiszalagos gyakorlatokat tudnál végezni, de nem érnek annyit, mint a súlyzós edzés.
2013. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a guggolás az formálja a belső combot és a csípőt??
2013. okt. 18. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, pl a belső részt jobban erősíti, ha szélesebb terpeszben vagy kissé kifordított lábfejekkel.
2013. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. okt. 19. 10:12
 8/8 anonim válasza:
Csinálhatsz guggolásokat, engem elülső keresztszalag műtét után 2 hónappal már guggoltattak. Nagyon fontos a helyes technika, muszály erősítened a combizmaidat, hogy a térdem bírja. Amúgy belső combra nagyon jó, hogyha egy labdát szorítasz másfél percig és ebből csinálsz 4 kört.
2014. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!