Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek bő 2hónap alatt...

Szerintetek bő 2hónap alatt mennyire jó eredmény? +1kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok 2hónapja kondizok diéta ami

3g ttkg fehérje

és 1g ch

és voltam 75kg

és most vagyok 75,5kg

nem fogytam hanem jött föl fél kiló.

Ez mi?

[link]


2013. okt. 16. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Látszik a ps a bőröd mentén, ha csinálod csináld jól! De amúgy elérhető a fejlődés nem nagy dolog :D Ha tévedek gratula, de eléggé látszik főleg a bicepsznél a szerkesztés.
2013. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

sztem is fake...vagy inkább leszedte vmi külföldi oldalról, és sajátjaként ékeskedik vele, bár a photoshop is elfogadható verzió lenne:)


djsonik


"Én meg azt mondom hogy ellehet érni 2 hónap alatt. Jó a genetikája, ez nem szer ez ADOTTSÁG, nekem is jó a genetikám és még több millió embernek, nem mindenkinek sikerülne ez 2 hónap alatt az tény, de attól még nem kell azt mondani hogy szer, vagy pedig fake kép.."


na már most...

2 hónap alatt el lehet ezt érni, diétával, kőkemény edzéssel, rengeteg tápszerrel és egyéb szerrel.

a kérdező azt írja, h 2 hónapja edz, ehhez képest feltesz egy olyan kezdő képet, ami sok embernek teljesen natúrba legalább egy év, ha nem több...ha egy teljesen kezdő emberről beszélgetünk.

jó a genetikája...és ez nem szer...

nem tom te mennyire vagy otthon bodys berkekben...de akkor fogalmi zavaraid vannak, és láttál még versenyzőket sem.

nagyon kevés embernek van jó genetikája, a jó genetika nem vizet meg zsírt jelent egy testen, hanem minőségi, definiált izmokat...amiket még szerekkel is nehéz hozni., nemhogy 2 hónap edzéssel...

és még több millió embernek jó a genetikája...inkább nagyon kevés embernek jó a genetikája, hiszen ha igaz lenne amit írtál, mindenki testépítő versenyző lenne, és meg is nyerné a versenyeket, de ehhez képest alig van jó versenyző...

"de attól még nem kell azt mondani hogy szer, vagy pedig fake kép.."

szóval, ez ha igaz, és a fiatalember magáról tett ki képet, akkor vagy precíz diéta, sok edzés, rengeteg tápszer, és szerek is mellé, és mindezt nem 2 hónap alatt csinálta, mint ahogy írja...vagy inkább az utóbbi meglátásom a helyes, fake a sztori és a kép is.

és emberünk egy cérnametélt karú kis tini, aki otthon már megitta a kis esti kakaóját és alszik, mert holnap suli.

2013. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

amúgy tényleg a bicepsz felső vonalánál látszódik a szerkesztés!

géjza hát megakartál vezetni minket?:)

2013. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az első képen a tricepsz szerkesztése látható. A második képen a tricepsz kb. feleakkora. Ja meg a füled is máshogy áll.

NAGY KAMU

2013. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azóta eltűnt a kamu emberkénk, gondolom le tiltották vmi más kamu kérdéséért:)
2013. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!