Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 120 nap alatt ez jó eredmény?!

Valter6672 kérdése:

120 nap alatt ez jó eredmény?!

Figyelt kérdés

Májusba kezdtem el edzeni kicsit komolyabban, mert elegem lett belőle, hogy nagyon vékony vagyok. Azóta megpróbálok mindig jól kajálni+ba még 1-2 tápkieget. szedek. Mit szóltok, bő 4 hónap alatt ez elfogadható? (hozzáteszem, hogy a kajám lehetne jobb is, csak hát sokszor csak a szenvedés van vele...mert akkor nem is lettem volna sose ecto:) )


1. [link]


2. [link]


Köszi, hogy megnézted!


2013. szept. 27. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó eredmény, gratula.
2013. szept. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt ez tényleg nagyon jó!
2013. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából a ti válaszaitokra vártam, köszi szépen, ez is nagyon segít az előrehaladásban! :)
2013. szept. 27. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Jo igen .Hàny éves vagy?
2013. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most töltöttem a 20.-at. Viszonylag régóta edzek, csak többször is abbahagytam, a kajálással együtt. Szóval már vannak tapasztalataim e téren. :)
2013. szept. 28. 14:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt egy újabb kép rólam. A bal felem kicsit le van maradva, de rajta vagyok az ügyön. Sajna még így is elég vékony vagyok, főleg oldalról, de remélem Isten is megsegít és "megnövök" :D


[link]


Köszi az eddigi elismerést is!

2013. okt. 16. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
király forma.
2013. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodnék, sokan 1 év után örülnének ilyen formához!
2013. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!