Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megéri kondizni...

Szerintetek megéri kondizni 195 cm-es magassággal? Megéri proteinshake-t venni? Hány kg legyek a magasságomhoz?

Figyelt kérdés
18 éves lettem nemrég,és eddig itthon is csináltam a fekvőket,felhúzásokat stb. De nincs olyan eredménye amit akarnék.Nagyon magas vok s ez nehezíti a dolgomat.szerintetek mi a legjobb mód erre mert szüleim nem akarják fizetni nekem a konditermet,drága kajákat stb.Azt mondják nem akarják h lufi pufi legyek.Kb ugy 80 kg lehetek s a személyi eddzőm azt mondta h remek vázam van az izomzat felépítéséhez,de ő szerinte a fekvők,felhúzások a legjobbak nektek mi a véleményetek?

2013. okt. 8. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

-Megéri

-Megéri

-Egy tízest felszedhetsz még izomban

-Valóban a legfontosabb gyakorlatok a guggolás és a felhúzás, azt követik a nyomások és húzások.

2013. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendes, teljes testes súlyzós edzés+ tömegnövelő étrend. Ez a legalkalmasabb izomtömeged növelésére.

Elég idétlen kérdés hogy hány kiló legyél, nem a kiló számít, hanem a külső.

2013. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 windows xp válasza:
Egyet értek az edződdel,ami a testsúly illeti ilyen magasságnál a 95-100 közé esik a mérce
2013. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igaz lehet h kicsit keveset eszem,ezért gondolkoztam a proteinshakeröl,3 éve csinálom ezeket szálkás vagyok de vékony :(
2013. okt. 8. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Első körben tömegnövelő étrend kellene neked!
2013. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is egyetértek, bár a "nem a tömeg számít, hanem a külső" mondatban a külső szót kicserélném testzsír%-ra...
2013. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt így értettem, másrészt pedig úgy, hogy hiába mondjuk, hogy legyen 91,5 kiló...

Tönegeljen, aztán alakul.

2013. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én 21 évesen 191cm magassághoz voltam 68 kg, akkor kezdtem el konditerembe járni.

.

Rá 2 évvel 102 kg. szép felpuffadt zsír meg vízmajom külsővel.

Aztán most újabb 3 év elteltével 90kg, méghozzá nagyon száraz tömeggel. És elég jó fizikummal.


Szóval nem a tömeg számít, hanem hogy az a tömeg áll-e vagy lóg-e rajtad.


Drága kajákat nem fogják állni? Egy normális hobby testépítő étrend sem kerül sokkal többe. nem a mostanin felül kell állni az újat, hanem a régit kell lecserélni, ezt értesd meg velük.


Nem kerül az egész nagyon sok pénzbe, inkább nagyon nagy akaraterő, kitartás és alázat!

2013. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!