Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek hogyha megtudja a...

Félek hogyha megtudja a barátom hogy proteint iszok, teljesen kibukik, többi lent?

Figyelt kérdés

Mindketten kondizunk, de külön időpontban, külön helyen ezért nem tudja hogy én edzés után letolom a ch+fehérje adagom.

Viszont ő az öccsével edz és néha felhozza a témát, hogy "képzeld, tesóm már megint azt a porvackot issza! azt hiszi ettől jobb lesz neki.." stb.


Múltkor vittem neki scitec termék prospektust, hogy "nézd csak mit találtam", és átlapoztuk.

Szörnyülködve nézte végig az oldalakat és azt mondta reméli hogy én fogok ilyeneket szedni.

Szedni.. értitek??


Arra gondoltunk hogy többet lehessünk együtt, valahogy megoldanánk hogy az edzésnapjaink egyszerre legyenek egy helyen.

Ennek örülök meg minden de nem merném elvinni a shakerem.

Ő meg az a fajta aki egy nap 2× eszik akkor is szendvicset vagy pizzát. Nem tudom hogy vár így bármiféle fejlődést, bár meg kell hagyni, nagyon jó a genetikája. Azt tudja hogy én egy nap 5-6× eszek de előtte nem szeretek/nem merek étkezni, ha meglátná mennyi rizst,zabot, húst be tudok tolni.



2013. okt. 5. 09:47
1 2
 11/13 kovpet ***** válasza:
Nem rád, csak már éreztem, hogy kapom majd az ívet, mert belegondolják azt, amit nem kellene :)
2013. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ok:)
2013. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon intelligens barátod van:D
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!