Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek hogyha megtudja a...

Félek hogyha megtudja a barátom hogy proteint iszok, teljesen kibukik, többi lent?

Figyelt kérdés

Mindketten kondizunk, de külön időpontban, külön helyen ezért nem tudja hogy én edzés után letolom a ch+fehérje adagom.

Viszont ő az öccsével edz és néha felhozza a témát, hogy "képzeld, tesóm már megint azt a porvackot issza! azt hiszi ettől jobb lesz neki.." stb.


Múltkor vittem neki scitec termék prospektust, hogy "nézd csak mit találtam", és átlapoztuk.

Szörnyülködve nézte végig az oldalakat és azt mondta reméli hogy én fogok ilyeneket szedni.

Szedni.. értitek??


Arra gondoltunk hogy többet lehessünk együtt, valahogy megoldanánk hogy az edzésnapjaink egyszerre legyenek egy helyen.

Ennek örülök meg minden de nem merném elvinni a shakerem.

Ő meg az a fajta aki egy nap 2× eszik akkor is szendvicset vagy pizzát. Nem tudom hogy vár így bármiféle fejlődést, bár meg kell hagyni, nagyon jó a genetikája. Azt tudja hogy én egy nap 5-6× eszek de előtte nem szeretek/nem merek étkezni, ha meglátná mennyi rizst,zabot, húst be tudok tolni.



2013. okt. 5. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen emberek, bocsánat; nők, akiknek ez a legnagyobb problémájuk? Mit szól a barátjuk ehhez meg ahhoz? Állj már a sarkadra te kis nyafka!
2013. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A barátod nem okos kedves kérdező. Szerinte a protein az mitől más mégis? Miért ne lehetne edzés után fehérjét inni. Totál nem értem.

Mond meg neki, világosítsd fel, hogy ez is csak kaja.

2013. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vagy ne foglalkozz a véleményével! Az a legegyszerűbb.

Különben meg nem értem, hogy ha otthon tudod dugdosni előle a proteinedet meg a shakeredet, akkor miért ne tudnád vinni a táskádba a terembe, a női öltözőbe meginni stb... vagyis nem kell neki megtudnia, hogy miket iszol, akkor se ha együtt mentek edzeni.

2013. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már az újság olvasásánál mondtam hogy ez is csak kaja, de nem hiszi el, szerinte azért találták ki hogy a kezdőkből több pénzt csaljanak ki.


Igen, itthon bedobom a szekrénybe a vödröm és el is van intézve, de nem szeretnék a végtelenségig titkolózni előtte, de valahogy be kell adnom neki csak félek hogy kiborul és még a végén "drogozással" vádol.

2013. okt. 5. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem sok esze van a barátodnak meg kell hogy mondjam. Én a helyedben előbb leülnék vele, és mutatnék neki egy két tudományos irományt ahol kifejtik hogy miért is nem káros ez. Aztán megmondanám hogy én ezt használom edzés után, és vagy elfogadja vagy nem, onnantól nem érdekel.
2013. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezeket: [link]

[link]

[link]


Hosszú, de olvassa végig. Ha elzárkózik az észérvek, tények elől, nem hajlandó racionálisan átgondolni egy témát, akkor gondolkozz el azon, hogy tényleg ilyen barát kell-e neked. Eme tulajdonsága a későbbiekben sok gondot fog okozni.


U.i. Kor? Magasság? xD

2013. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:

"szerinte azért találták ki hogy a kezdőkből több pénzt csaljanak ki"


Mondjuk ez igaz, de nem csak a kezdőkből. Ilyen a kapitalizmus. Ilyen az ő pizzája is, ki nyitna pizzériát, ha nem keres vele semmit? Ez aztán marha nagy érv :)

2013. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Már az újság olvasásánál mondtam hogy ez is csak kaja, de nem hiszi el, szerinte azért találták ki hogy a kezdőkből több pénzt csaljanak ki."


Ebben sajnos van igazság.Nem muszáj ragaszkodni az edzés utáni turmixhoz,az emberi szervezet nem olyan együgyű,mint ahogy be szeretnék állítani a tápkieggyártók.Az a lényeg,hogy a szilárd kajád legyen meg edzés után,és a fejlődés ugyanúgy menni fog,mint turmix nélkül.A napi 5-6 étkezéssel mondjuk nem tudom mi baja van,mert az teljesen alap,tehát ha még ebbe is beleszól,akkor tényleg baj van vele...Nem a napi 2x egy pizza,vagy szendvics a megoldás,ezt azért meg kellene értenie.

2013. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:

A 7-es kommentemet kéretik nem továbbgondolni és félreérteni. Kizárólag azt szerettem volna írni, amit írtam, ezért is így írtam. A pénzért van a cucc.

A felhasználásáról nem írtam, én is iszogatom és ez jól is van így.

Kizárólag arra reagáltam, hogy a "pénz miatt" mintegy szitokszó a kérdező barátjánál. Ez nem jó így. Én még éltem a kommunizmusban, nem kellene visszahozni.

2013. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kovpet,ha rám gondolsz,én nem gondoltam tovább a kommentedet,nem is láttam,csak miután már kiírtam a válaszom.

11:27 vagyok.

2013. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!