Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahas elerese?

Kockahas elerese?

Figyelt kérdés
164 cm es 54 kgos lany vagyok.harom honapja intrvall edzest csinalok heti harom-negyet. Milyet es mennyi hasizom gyakorlatot csinaljak, hogy meglegyen a kockahasam. Mar nem sok felesleg vana hasamon.erosito edzes utan milyen feherjet egyek. Tizenketto eves vagyok.
2013. szept. 29. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha agyba-főbe csinálod az aerob edzést és az erősítőt is, akkor már csak szálkásító diétát kéne tartanod, bár szerintem 12 éves kislányként ezen kár görcsölnöd. Edzés utánra pedig valamilyen magas fehérjetartalmú tejsavó protein kéne.
2013. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, diétás étrend nélkül nem fog menni, bármit is csinálsz..
2013. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyepkent nem tudom miert kell orokke az a duma hogy ilyen dieta olyan dieta, mert 1. 12 evesen nem nagyon dietazhatok 2. 3 honap alatt lement rolam 3 kilo, plusz szinte laps hasam van. Semmi dieta nelkul!
2013. szept. 29. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ok, nem hiába emeltem ki, hogy 12 évesen, mert ilyen kisgyerekként a kis nyurgapicilány alkatoddal, a növésben levő gyorsabb anyagcseréjű testeddel nem nagy csoda, hogy ha mozogsz, akkor vékony maradsz.


Ha viszont szinte zsírmentes hasat akarsz, akkor az nem fog menni "semmi diéta nélkül" még ebben a korban sem. Ezért kell ez a "duma".

2013. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
12 éves kislánynak nem is kénne edzeni max saját testsúllyal amúgy ha jobban tudod csináld ahogy akarod, és milyen már hogy kockahas így meg úgy szerintem nagyon gáz ha valaki csak hasra edz ( le lehet pontozni nem izgat)
2013. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már bocs, de említettem egy szóval is, hogy csak hasra edzek??
2013. szept. 30. 13:53
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne akarj kockàshasat lànyként
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!