Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » FEgyencedzés kép?

FEgyencedzés kép?

Figyelt kérdés
Az lenne a lérdésem, hogy tudna-e valaki egy olyan képet linkelni ( akár magáról is), amit el lehet érni fegyencedzéssel kb egy-két év alatt? A testalkat kb átlagos vagy ionkább vékonyabb. Sokat olvastam az olalon, hogy fegyencel nem lesz olyan izomzat mint súlyzós edzéssel ezért csak kb egy támpontot szeretnék amit biztosan el lehet érni fegyencel.

2013. szept. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bár nem korlátozza be magát a fegyencedzéssel a srác, de érdemes olvasni a blogját...
2013. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már a blogját, tényleg nem teljesen fegyenc, csinál most is, de csak saját testúlyos gyakorlatot. Nyilván NEM leszel akkora, mint ha konditeremben nagy súlyokkal edzenél, de szép eredményt lehet elérni, ha megfelelő étrended van. Az ilyen csakkonditerembenlehetezdeni bohócokkal meg ne foglalkozz, nekem is írkáltak már itt minden baromságot, h nem lehet izmosodni izometrikus edzéssel, meg h aki nem konditeremben edz, az hü.lye.
2013. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő is csak saját testsúllyal edz (fegyenccel kezdte):


http://www.youtube.com/watch?v=ybJNs0g2PJg

2013. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEm rossz, nekem az utolsóhoz hasonló bőven elég, Köszönöm.
2013. szept. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!