Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami jó fehérjét diétához...

Valami jó fehérjét diétához írnátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem versenydiéta utolsó hete, akkor jó a koncentrátum is simán: MHN 100% wheyprotein vagy Myprotein impact whey.

további proteinek: Biotech nitro pure whey gold, Scitec 1000% whey prof, VPX Syngex, Twinlab whey fuel, Dymatize ellite whey, Nutrend wheycore 100, Whey C6.

2013. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezek a legjobb minőségű proteinek?

Én eddig Whey használtam,de az íze se volt olyan jó.

Valami korrekt minőség akár csúcskategória is jöhet.

És valami értágító?jobb minőséget inkább köszi.

2013. szept. 25. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:

te ugye nem értesz ehhez?

A whey c6 pl a piac egyik legjobb proteinje.

Vagy Peak whey fusion, ha drágát akarsz vagy: Optimum nutrition whey gold standard.

Ha pedig marhasok pénzed van: IsoGreat Zero Sugar Zero fat.


Remélem megfelel a válasz?

2013. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocsi én nem C6 ettem whye 75%

Igen korrekt válasz sajnos még csak 1hete edzek és csak kis tasakba vettem az edzőterembe de most szeretnék venni valami jót.

És kérdezhetek még?

Az értágitó miért jó? Attól ténylegesen látszani fognak az erek?

És edzés elött lehet szedni valamit?

Vagy felesleges?

2013. szept. 25. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Értágítókat gondolom AZ NO-fokozókra érted. Ezek csak edzéshez adnak egy kis löketet, nagyobb energiát, nagy jobb bedurranást, de csak pár órára. Nem kell ez még neked és pláne nem ettől leszel eres, hanem attól hogy alacsony a testzsír százalékod és elég izmos is vagy. Neked még az alapokkal kellene tisztában lenni, étrendet tartani és edzeni. Nem kellenek más cuccok, csak multivitamin és edzés utánra protein + gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, stb).


Lényeg:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

étrendemet én csináltam,nem tudom mennyire jó.

Reggel:C-vitamin.

Kaja:Natúr joghurt protein és zab.

2.Csirkemell + barna rizs + brokkoli.

3.Csirkemell + barna rizs + brokkoli.

4.Csirkemell + barna rizs + brokkoli.

5.hal + tk kenyér + brokkoli.

6.soványtúró minimális proteinnel.

Emelet teljes testedzés.

2013. szept. 25. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Jók az étrendben az alapanyagok, de a mennyiség, arány is számít.
2013. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen testömeghez van számolva 80kg vagyok és fogyni akarok és izmosodni,de ez egyszerre nem megy ha jól emlékszem mert akkor tömegnövelést kell alkalmazni kalória többletet kell produkálni.
2013. szept. 25. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól tudod, egyszerre nem megy naturálban, illetve kezdőknél rpvid ideig előfordul. Ha nincs sok zsír, akkor tömegnövelés legyen.
2013. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát 80kg vagyok és 170cm vagyok és nem sportoltam semmit.

Apám kérésére kezdtem el az egészet ő fizet mindent azt mondta,hogy pénz nem számít csak lássa,hogy ne fetrengjek otthon :) így hát próbálom mindenből a legjobbat venni :)

Tehát akkor te fehérjéből mit ajánlasz?

És azt mi alapján kell választani?

2013. szept. 25. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!