Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger miért...

Arnold Schwarzenegger miért koxolt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kox nélkül nem lehetett volna ekkora, nem lehetett volna 58-60 centis karja szálkásan. De olyan jó genetikája van, hogy szerintem naturálba is elérhetett volna szép eredményeket, jó kajával és kemény edzéssel (ezek meg is voltak). Szerintetek miért nyúlt szerekhez már kb 14 éves korában?

2013. szept. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érhetett volna el semmit, hivatalosan ők naturálok, jó genetikával:

[link]

[link]

Melyikük van Arnold közelében?

2013. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehetett volna naturálban akkora mint fénykorában. És igen a linkben szereplő nem közelíti meg Arnoldot. De mint mondtam szép eredményeket érhetett volna el naturálban persze nem a koxos óriások között hanem a naturálok között.
2013. szept. 15. 16:28
 3/6 djsonik ***** válasza:
Mert ő nem a "törpék" közt szeretett volna óriási lenni hanem az óriások közt.
2013. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy naturál bajnokot abból az időből! Nem hiszem hogy sokan tudnak, de Arnoldot ismerek! Ha naturál marad, még mindíg Ausztriában él, és átlagos nyugdíjas!
2013. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Akkoriban nem volt ekkora a doppingellenesség. A 60-as és 70-es évek versenyzői közül többen mondják, hogy őket a szteroidszedésre valósággal bátorították, persze a mellékhatások ismerete nem közelítette meg a mai szintet. Arnoldék idejében ezen kívül naturál testépítés sem nagyon létezett, így mindenképp kokszhoz kellett nyúlnia, bár annyira nem ódzkodott ő a dologtól.
2013. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
azért, hogy megnyerhesse 7x a Mr.O.-t.
2013. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!